Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi volt a legrosszabb...

Nektek mi volt a legrosszabb mondat/tett amit a szüleid mondtak neked?

Figyelt kérdés
(Nem muszáj szülő, elég ha a párod mondta, rokonod, bárki.)

#család #apa #anya #pár. barát
2017. júl. 2. 08:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Akkor már általában nem a szülei, hanem a párja töri össze leggyakabban az ember szívét... Nekem pár napja azt mondta, hogy "találkozgat" más fiúkkal is, mert amíg fiatal, addig szeretne élni. (Ez a legközhelyesebb kifogás amit sok fiatal lány használ a ribulásra.)
2017. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyám mondta nekem, a bátyám halála után: Miért nem te haltál meg inkább?
2017. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nekem annyira durvákat nem szoktak mondani.Néha ezekkel jönnek:"Hülye volt az,aki megcsinált",meg "Kellett nekem lány,te 3 fiút kiteszel" :D
2017. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is szüleim, hanem apukám felesége...

Évekig azt hallgattam hogy én hülye vagyok, semmi nem lesz belőlem, ha rajta múlna árvaházban lennék (talán ez volt a legrosszabb), meg ilyenek.

2017. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyszer a férjem mondta mikor ittas volt és ideges, hogy "büdös k***a, tönkre teszed az életem"... pedig soha nem voltam más férfival rajta kivül és tőle van a kisfiam is mégis ezt vágta a fejemhez. Ez esett a legrosszabbul.
2017. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még anno 11 éves koromban vágta a fejemhez a nagyapám, hogy "Miattad halt meg a mama".
2017. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

"Büdös rib@.c" "Megbolondultál piszok, bezáratunk az elmegyógyintézetbe"

"Miattad nem jön haza a tesód"

Ezeket apám mondja nekem mikor részeg.

Amit tett az az volt, hogy megvert, hogy eltört az orrom. Vagy lejáratott a szomszédok előtt.

2017. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó vagyok!

Olyat is mondott, hogy álljak ki az útszélére, aztán ott eltartanak majd, mindezt 17 évesen. Meg beb.szat a kórházba és nem jövök ki onnan, majd ő beszámítathatatlannak nyilvánít engem.

Anyám meg végig nézte, aztán annyit mondott neki, hogy hagyjad a végén még feljelent. Legutóbb a fülemet verte szét, hogy beszakadt a dobhártyám.

2017. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hú sajnállak titeket :( Jöhetnek még.
2017. júl. 2. 10:06
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer elmentem apammal egy ismerosehez, akivel regen talalkozott. Igy mutatott be nekik: O itt a nagylanyom, van egy kisebb is, ot szeretem jobban. (Marmint a hugomat, aki ott se volt.) Mai napig se ertem erre mi szukseg volt. Anyam is tett sok ronda megjegyzest de ott nem tudnek legfurvabbat kiemelni, volt sok hulyegyerekezes, stb.
2017. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!