Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak??

Figyelt kérdés
Szoval az van, hogy van egy evfolyam tarsam (fiu), akivel teliszunetben tobb heten keresztul beszelgettunk ( hozza teszem mar elotte tetszett a fiu ) es azert irt ram, mert bejeloltem facebookon, es megkerdezte, hogy ki vagyok, es akkor itt kezdodtek a beszelgetesek... Azota ketszer rairtam "VELETLEN" es igy par szot beszeltunk, de o mar nem keres meg, meg semmi, es szeretnek meg vele beszelgetni... Teli szunetben o kerdezgetett engem, ilyen fura kerdesekkel, es valaszoltam ra, meg kerdezgetett minden felerol, hogy mit szeretek meg ilyenek, es nagyon cuki volt. Suli discoban tetszett meg meg december elejen (joval teli szunet elott) es beleszerettem, ahogy igy beszelgettunk. Es nem tudom hogyan erjem el, hogy beszelgessunk, hogyha meg nem szeretnem ha tudna, hogy bejon nekem.kerlek adjatok tanacsokat. Koszi puszi😘
febr. 17. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fog beszélgetni egy vadidegennel. Azért nem írt neked, mert valószínűleg nem érdekled és nem is ismer.

Már meg ne haragudj, de 14-15 évesre tippellek, a fiúk azért ebben a korban próbálnak minél többet írni, lenni azzal a lánnyal akik számukra szimpatikusak.

Most tisztázzunk valamit, azzal, hogy te írogatni fogsz vele semmit nem fogsz elérni. Úgyhogy ha valamit szeretnél akkor szedd össze magad és menj oda hozzá élőben ismerkedni.

febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Es nem tudom hogyan erjem el, hogy beszelgessunk, hogyha meg nem szeretnem ha tudna, hogy bejon nekem" - Ez egy elég paradox helyzet. Ha direkt elrejted a szándékaidat, akkor minden bizonnyal úgy veszi majd, hogy nem akarsz tőle semmit, így nem is fektet majd időt az egészbe.
febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo, nem vadidegen 7 eve ismerjuk egymast, csak hirtelen nevbol nem ismert fel az elejen, de mar szo szerint mindent tud rolam. ( szinte tobbet mint a legjobb baratnom ) Es tudom, hogy ha irogatok vele akkor semmi sem lesz, es en csak irogatni akarok vele, es nem osszejonni (meg ;))
febr. 17. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt tudom mondani hogy a suliról elkezdhetsz vele beszélni.
febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nen szeretnék nyomulni.
febr. 19. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. A fenti kérdésben azt írtad, hogy a fiú írt rád azzal, hogy te ki vagy.

Szerintem aki már jobban ismer, mint a legjobb barátnőd vagy 7 éve tudja ki vagy, annak nem is lehetne kérdés, hogy hogyan hívnak. Ezeket nem kötözködésből írom, csak nem értem az összefüggést azok között, amiket írtál.


Mivel semmi indítéka nincs arra, hogy írjon neked, nem is fog.


Még mindig azt tudom mondani, hogy az internetes beszélgetés nem old meg semmit.

febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arcról ismert, és nem névről. A profilképemen nem vagyok felismerhető.
febr. 22. 22:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Es ugye nagyon sokat beszeltunk es suliba pedig ignoraljuk egymast... (jo nem teljesen mert egy jo parszor szemezunk, de akkor is en eloben is beszelnek vele). Meg mindig ha teszek ki story-t akkor mindig megnezi
febr. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!