Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledhetnék egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledhetnék egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

Az osztályból csak 1-2 emberrel van jóban, a baráti társasága olyan emberekből áll, akiket sulin kívül ismert meg. Eddig nem is izgulnék, de a legtöbb idősebb tőle, akár 8-10 évvel is.

A lány rocker, úgy is öltözködik, a haverjai is azok.

Elég laza, kicsit fiús.

Az előző barátja egy kőkemény, hosszú hajú srác volt, ellenben itt vagyok én, rövid hajjal, szakáll nélkül, -10 kilósan. Na ja.

Ráadásul hallottam a fiúideálját: szenvedélyes, kiszámíthatatlan, szárnyalja túl a legvadabb elképzeléseit....

Semmi esélyem nincs? :D



2015. júl. 11. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van bmw a6-od?
2015. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól, hogy rocker lány, még nem fogja kizárni a "nem rocker" fiúkat. én is rocker vagyok, de szivesen ismerkedek bárkivel.

bárhogy közeledhetsz, nem hiszem, hogy el fog küldeni.

de amúgy osztálytárssal nem járunk :S

15/L

2015. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan közeledj hozzá bátran. :D

Én is rocker lány vagyok, de az előző 2 barátom egyik se volt az, mégis jól megvoltam velük. Sőt, az előző igencsak hosszú kapcsolat volt. :"D

Szóval van esélyed. Főleg, ha éretten tudsz gondolkodni és nem vagy előítéletes! A rockerek általában kedvesebbek, mint gondolná az ember, szóval ettől ne félj!

Előttem szólóhoz csak annyit, hogy én most vagyok 1 és fél hónapja együtt osztálytársammal. :'3 Tiszta thuglife, igaz? Szóval azért meg ne aggódj, hogy osztálytárs. ;)

2015. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!