Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küldik barátzónába a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldik barátzónába a normális fiúkat?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű kérdés: Miért?


Ha helyes az illető, de nem tapló akkor az már kizáró ok?


2015. aug. 1. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne általánositsatok már :D tudjátok hogy az gyökérség :D énsem vagyok tipikus alfahím :O mégis van barátnőm :O nem rakott friendzoneba :D Nem mindenkinek az alfahímek kellenek :D
2015. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Határozott mértékben szeretném kikérni a magam nevében, de azt hiszem egy jó pár ismerősöm nevében is. Maga a női nem arra van genetikailag is kódolva, hogy hosszútávra keressen magának párt (természetesen itt is akad nem kevés kivétel, bár azt hiszem ezt manapság senkinek sem kell bemutatni). Hosszú távra pedig olyannal tervez, aki alkalom adtán meg tudja védeni, ez egy természetes dolog. Ebből kiindulva a nagyon sovány, vékonyka fiúk némi hátránnyal indulnak azokkal szemben, akik valamit sportolnak, átlagos testalkattal rendelkeznek (és nem, nem feltétlen kigyúrtak!). Ami a többit illeti. Igen is sokan vannak, akik a kedves, illedelmes, intelligens, művelt srácokat kedvelik! Én is ezt a tábort gyarapítom. Viszont a válaszokat és a saját és ismerőseim tapasztalatait tekintve is, úgy látszik, hogy sokan rosszkor vagy rossz helyen keresgélünk :D De higgyétek el, ez a friendzone probléma a másik oldalról is nagyon gyakran fent áll. Nem szeretek általánosítani (nektek sem feltétlen kéne :D), de nagyon gyakran előfordul, hogy a legtöbb srác, legyen intelligens kedves, vagy tapló, bunkó, nem érdeklődik a hasonlóan kedves, odaadó stb. de mégsem visszahúzódó lányokért, hanem a sokkal harsányabbat, nagyobb mellűt és seggűt keresi, akikkel jobban tud villogni a haverok előtt. Szóval igazából a probléma kétoldalú, de azt ne felejtsétek el, hogy vannak még kivételek :)

Lány, a maga 17 betöltött életévével :) (gyengébbek kedvéért 17/L)

2015. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12. hozzászóló: én egyáltalán nem az olyan lányokat "fogtam ki", akik olyanok lennének, hogy versengenének értük. Egyszer megpróbáltam a bunkó, nem nagyon érdekel stílust. Akkor majdnem összejött. Azért nem jött össze, mert kitárultam a valódi énemet.

De könyörgöm! Ha valaki a normális fajtájú emberek közé tartozik, akkor miért kell egyből visszautasítani?! Én csupán annyira jutottam, hogy azért, hogy ha valamiféle gondjuk van, akkor a normális srácok meghallgassák őket és szeretetet nyújtsanak nekik és törődést.

Az igazat megvallva mondták nekem, hogy milyen jó társ lehetnék. De fogadjunk, ha udvaroltam volna nekik, akkor mehettem volna a darálóba...

2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!