Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton elvörösödöm ha cikis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elvörösödöm ha cikis helyzetbe kerülök, tudok ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nem csak akkor ha éppen azzal a fiúval beszélek aki tetszik és hülyeségeket hordok össze, hanem akkor is ha a beszélgetést később újra végiggondolom, meg ha egyszerűen csak akármikor, akárhol valamilyen ciki helyzetbe kerülök. Nagyon idegesít, mert sokszor egyáltalán nem is érzem magam megalázva vagy ilyesmi, és mások mégis ezt hiszik, mert teljesen elvörösödöm. Lehet ez ellen tenni valamit? 16/l
2015. okt. 3. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg hangosan beszélni az kizökkent majd a nyugtalanságból
2015. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet..én is ilyen vagyok és nagyon rossz...minden apróságtól rák leszek. De volt olyan aki irigykedett rám, mert milyen aranyos dolog elpirulni...:'D Szóval mindenkinek az kell ami nincs:D 18l
2015. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek. Írj
2015. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!