Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki régóta tetszik, de nem merem elmondani neki. mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy alapból elég gátlásos vagyok, nem bírok beszélgetni emberekkel, ha kérdeznek max 1-2 szóban válaszolok, de kb soha nincs semmi mondanivalóm. Ennek ellenére nem vagyok antiszoc, szeretek másokkal lenni, viszont ha nagyobb társaságban vagyok, általában mindenki beszélget mindenkivel, de mivel tudják h nem vagyok valami beszédes, velem nem, így úgy érzem, kirekesztenek...

Szóval a fiúval általánosban osztálytársak voltunk, de azóta kb nem is láttam. Most ide költözött a szomszéd utcába, így kb minden nap látom... Mit kellene mondanom neki, mit kéne csinálnom? :(

19/l


2015. okt. 16. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel feltehetőleg eddig nem beszéltél vele annyit, azt mondom, hogy rákérdezhetnél, mi is történt vele eddig, a suli óta. Utána majd úgyis beszéltek, netán megbeszéled vele, hogy valamikor megihatnátok valamit és mesélnétek egy kicsit részletesebben. Ezután pedig tényleg alakulna a dolog. Sok sikert! :)
2015. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii! :)
2015. okt. 17. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!