Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok erről mit gondoljak? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erről mit gondoljak? :D

Figyelt kérdés

Minap beszélgettünk a csoportársakkal óra előtt egy asztalnál (2 fiú, 4 lány). Az egyik csaj ecsetelte a mellettem ülő másik srácnak hogy ő nem igazán az esete mert valahogy előjött ez a téma utána pedig érdekes módon azzal folytatta hogy: "neki teljesen más srácok jönnek be", "nem a külső számít" stb, stb ...és felkérte a szembe ülő barátnőjét, hogy ugyan már ő úgyis tudja milyen srác jön be neki, mesélje csak el most ott mindenki előtt. Nem értettem miért a barátnőjével akarja elmeséltetni, hogy neki ki tetszik de azért fél füllel figyeltem. (közben jegyzőkönyvet írogattam) Erre a barátnője hátok és öözések közepette annyit tudott "összekaparni" hogy: -magaaas, őőő barna szeműűű... Na, gondoltam magamban nem a külső számít hát persze....


Utána nagyon nem ment tovább ez a sztori úgyhogy nem is firtattam. Viszont, most itthon elgondolkoztam ezen a délutáni dolgon és a világért sem akarok bűnös gondolatok meg összeesküvéseket gyártani :D , de azt mondják rám hogy magas vagyok legalábbis a csoportban abszolút igen, hogy barna e a szemem hát barnás :D



Igazból nem is foglalkoztatna a dolog ha nem ott hatónk közt esik meg ez az eset úgy hogy mással mesélteti el a dolgot.

Azon agyalok hogy lehet hogy rám céloztak volna a barátnőjével?


Komolyan mondom lányok a ti észjárásotokat olyan szinten nem értem hogy az valami hihetetlen :D alkalmaztok hasonló praktikákat előugrasztani a medvét a málnásból? :D Vagyis mit gondoljak?


Légyszíves a honnan a fenéből tudjam meg hasonlókat mellőzzétek.. felesleges, csak a billentyűtök élettartama csökken. :)


Üdv Maci Laci :)


2015. okt. 19. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Meglehet,hogy rad celoztak. Amikor egy lany nem meri elmondani amit akar altalaban tart tole,hogy tul sokat mond ilyenkor tereljuk a baratnonkre vagy,hogy jobb szinben tunjunk fel :D

Van egy Jo trukk arra,hogy kideritsd eolad esett-e szo. Ha legkozelebb egyedul latod a nem megszeppent lanyt akkor menj oda hozza es mond neki: Multkor ecsetelted milyen az eseted erdekelne,hogy en a hatar melyik oldalan allok :D vagy ha tetszik a csaj es nagyon bator vagy meg mersz pimasz Lenni. Allitsd a falhoz a lanyt a Valla folott tamaszkodj ket kezzel a falnak es csokold meg, aztan mond meg neki: Nem tudod te meg, hogy milyen az eseted. Aztan setalj el :D De vigyazz ez csunya pofonnal is vegzodhet!


18/L

2015. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)


Nekem mindig is szimpatikus volt. Én világ életemben bizonytalan voltam az ilyen meglátásokban. Az a másodrendű parciális integrálásnál csak egy valami bonyolultab,....lányok. Arra viszont emlékszem hogy többször is tett megjegyzést hogy milyen jó kis irattartóm van, meg hogy nekem milyen jó kis szivacs eszem van hogy mindent megjegyzek... Mondjuk én mindenkivel kedvesnek látom őt meg talán túl szerény is vagyok hogy az ilyeneket magamra vegyem. Ezért sem akartam gondolni mindjárt másra.


Nehéz dolgok ezek. :)

2015. okt. 20. 00:49
 3/4 anonim válasza:

Igen. Lány vagyok, és mi szoktunk ilyen praktikákat alkalmazni. Pl.: előre megbeszéljük h, mivel az egyik lánynak tetszik xy, kicsit rávezetjük a fiút, hogy jöjjön már rá. Apró célzások, pici gesztusok. Csak próbálunk segíteni.


Lehetséges hogy előre megbeszélték hogy, rá fog kérdezni, és akkor majd te is kapizsgálni fogod h mi a helyzet.

2015. okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, bonyolultak vagyunk, Es félősek ha pasiról van szó, mert megprobalunk mindenfelekeppen ovatosan de megis ravilagitani a kiszemelt szamara h tetszik, sztem biztosan tetszel neki a storyd alapjan szal ne szalaszd el kezdj el vele beszelgetni Es egybol kiderul majd a szamodra a a nyelvi Es nem nyelvi jelekbol is akár h erez-e tobbet irantad, ezt még a hulye is konnyen leszuri mert teljen mashogy viselkedik egy lány ha azzal van aki bejon neki. Sok szerencset!;)

Remelem vmit en is segitettem,( Es bocsi az ekezetekert, de meg most suliban vagyok.)

2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!