Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belem az osztalytars...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belem az osztalytarsam? Tobbi lent elore is bocsi ha hosszu de nekem ez nagyon fontos

Figyelt kérdés

16 eves vagyok , de kinezek kb 18nak

uj osztalyba kerultem szeptemberbe es nagyon jo baratsagot alakitottunk ki egy fiuval. Viszont amiket csinal mar tulzas !

allandoan mellem ul , allandoan velem akar lenni, allandoan beszel hozzam, ha nem megyek suliba rogton ram is , mindig nez

es egyszer egy masik fiubaratommal hulyeskedtunk az egyik oran akk odault melle en meg hatrafordultam

egesz nap nem szolt hozzam, szomoru volt, hiaba kerdeztem mi a baja?

amikor haza ertem rogton rairtam hogy mia baj hatha elmondja.. arra fogta hogy o nem szereti azt a fiut

pedig csomoszor elszoktak lenni szoval nem ertem

nekem baratom van 1 eve es o is a suliba jar szoval szunetekbe is bejon hozzam es o ezt latja

nekem egyaltalan nem tetszik, teljesen kisfius hozzam viszont nagyon szeretem

volt mar hogy leirta facebookon hogy szeretlek es odairta utana h hopp ez csak igy jott

tablara is a nevemet irkalja

szerintetek? es hogyan "taszithatnam " el magamtol?



2015. nov. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki, de nagyon balhere szegény manus, a lényeg, hogy nagyon egyszerű ellökni magadtól, megmondod neki, hogy ő nem tetszik neked. Ennyi. Egyből elmegy majd az életkedve is, de mondd neki, hogy ettől még nincs vége a világnak, meg amúgy is még gyerekek vagytok, tehát később, amikor itt is lesz majd az ideje, talál valakit.
2015. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon hamar megsertodik es nem akarom megbantani

szoval ez igy nem lenne jo :/ o a legjobb baratom

2015. nov. 24. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod ezt akkor nem lesztek barátok , ugyhogy dönts ki kell.
2015. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

milyen "donts ki kell"?

ki kene -.- olvassatok mar el normalisan a kerdest es csak akkor valaszoljatok..

2015. nov. 24. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Még, ha tudnál normálisan írni, akkor azt mondom, hogy érthető, hogy felbosszant, ha nem értik mit írsz, de az a helyzet, hogy ahogy leírtad az a csoda, ha valaki megérti. Valamint álljon már meg a menet és vegyél vissza, mert ez vicc. Megmondtam, hogy mit kell tenned. Nem tehetsz egyebet, vagy hagyjad úgy, ahogy van, ez esetben meg ne panaszkodjál. Ha tetszik, ha nem, meg kell mondanod neki, hogy neked nem tetszik. Megsértődik? Ez esetben hülye. Én is így jártam, jött a leány, mondta tetszem neki, mondtam, hogy bocsi, de te nekem nem és megsértődött. Mondtam neki, hogy egészségére és ennyi volt. Ha tudod a választ és nem vagy hajlandó elfogadni a segítséget és még neked áll feljebb, ha megmondjuk, hogy mit csinálj, akkor sajnállak. Puszilgasd akkor, abból rájön, hogy neked nem tetszik.


Nem lehet ezt máshogy. Vagy mondd neki japánul, írd le, add oda üzenetben neki és mondd neki, hogy rejtett meglepi vár rá, otthon fordítsa le. Tessék, ez még egy aranyos dolog. De máshogy nem lehet elküldeni egy olyan embert, akinek olyan mértékű fellángolása van, hogy nagyon. Ennyi. Szívesen!

2015. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!