Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számit egy lánynak melle és feneke?

Figyelt kérdés

és nektek melyik fontosabb a 2 közül?

mi számit jó mellnek, fenéknek?


kort is irjatok légyszi :)


( 15/L)



2015. nov. 14. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem számít. Nem egy seggel fogok csókolózni.

A mellek meg jók ha vannak de ha nem az sem érdekel. 15/F

2015. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Lyuk legyen rajta és vékony legyen a többi nem izgat.
2015. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyen full lapos..szóval nembaj ha nem világelső segge van, csak legyen mit fogni a melle is legyen .. elvégre lány!?! 14/F
2015. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem érdekel. Nem számít semmit.
2015. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 dominik19981120 ***** válasza:
92%

Az arc a lènyeg aztán a mell utána a popsi, nem kell nagy nak leni a mell nek de legyen valami azèr , apopsi szinta mindegy ha jo alkkor az csak plusz de el hanyagolhato, az arc a lènyeg,

17/F.

2015. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az extra vékony csajok jönnek be kis mellel és csont fenékkel :P
2015. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Engem érdekel valamennyire mindkettő.

Nem tetszik a lapos fenék. Szeretem, ha formás, kerek feneke van. A mell is olyan szempontból fontos, hogy legyen formás. Nem kell, hogy nagy legyen. Inkább kicsi feszes legyen, mint nagy lógós.

2015. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 gnoomage ***** válasza:
100%
Ez iszonyatosan lányfüggő. A jó mellet/feneket úgy tudom leírni hogy pl kívánod azt hogy belemarkolhass... Ez nem egy bizonyos fajta. Hisz egy hatalmas fenék egy kismellű vékony csajon nem biztos hogy ugyan olyan jól néz ki mint egy alacsonyan, de ez is csak példa. Ilyenre így én nem tudok válaszolni, max ha kapok pár képet különböző szemszögből azzal a kérdéssel pl h "jó a csajnak a segge?". Erre már a képek alapján egy olyan 80%-ban biztos válaszom lenne. Azért nem 100% mert a képet lehet szerkeszteni, meg rengeteg függ a póztol stb... láttam már olyan csajt akinek olyan segge volt a képeken mint az állat, valójában meg nem ütötte meg a 6-ost..
2015. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 gnoomage ***** válasza:
Bocs, előző vagyok...16/f
2015. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem semmit nem számít,az arc a legfontosabb.:)

16/F

2015. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!