Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak? Hogy állunk most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Hogy állunk most?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tudom, mindenki unja már ezeket a kérdéseket engem viszont mégis érdekel a véleményetek, mert egyedül elég tanácstalan vagyok. Nem tudom mit gondoljak.


Van egy fiú osztálytársam akivel elég jóban vagyok. Az én részemről talán több is van a kapcsolatunkban puszta barátságnál, de azt egyáltalán nem tudom eldönteni ő mit gondol.

Azt tudni kell róla, hogy még elég gyerekes srác, nehezen nyílik meg, fejezi ki az érzéseit.

Olyan apró jeleket véltem fölfedezni, amikre a lányok kapásból azt mondják, hogy tetszem neki…


Ugyanarra megyünk hazafelé hévvel, a fele utat együtt tesszük meg, de rajtam kívül még mások is járnak arra, haverjai is. Volt viszont, mostanában mindig, hogy ha nekem programom, különórám van ő órákon át várt a teremben egy haverjával. (Egyszer rákérdeztem nála h miért vár állandóan órákat, erre ő azt mondta h, mert nem akart egyedül menni, de nem csak én megyek arra.)

Amikor egymás előtt ülünk a héven általában összeér a lábunk, mostanában egyre többször vettem észre h ha nem figyelek engem néz és ha beszélgetünk sokszor a szemembe néz elég hosszú időre, holott pont ő volt az aki mondta nekem h nem szeret emberek szemébe nézni. Előre dől úgy h az arcunk elég közel kerül egymáshoz. A közelében mindig valami különöset érzek, amikor a szemébe nézek úgy látom, hogy ő sem pusztán barátként tekint rám.

Volt idő amikor megölelt amikor elköszöntünk egymástól, egy nevetséges ürügyet kitalálva. (Büntetésnek szánta az ölelést, mert egy olyan barátnőmmel mentünk együtt akit ő nem bír, később amikor a lány nem jött velünk, jutalom lett belőle. Egy hét után viszont megszűnt ez a dolog.)

Egyszer-kétszer poénból fölkapott a karjaiba, volt h pár pillanatra megfogta a kezemet, de amikor odanéztem elhúzta. Mindig kedves velem, megvár amíg fölveszem a kabátom, pedig még a barátnőim is lementek. Ha többen megyünk valahová általában mellettem jön. Órákig, késő éjszakába nyúlóan tudtunk a semmiről beszélgetni. Amikor beteg volt és nem jött suliba és én arrafelé mentem amerre ő lakik elém jött a megállóba 10 perc találkáért.

Amikor kicsit megharagudtam rá és nem reagáltam az üzijeire, haverja mondta nekem h beszéljek vele, mert szomorú és azt hiszi h utálom. Amikor írtam neki, tagadta,azt mondta nekem, h csak poénból írta. Haverja erre azt mondta, hazudik.


Viszont mostanában kezdtem fölfigyelni rá h néhány, pontosabban 2 barátnőmmel is, közvetlen ugyanúgy viccelődik és sokat beszél velük a suliban, többet mint velem. Ezek a lányok ugyan olyan haver-csaj típusúak, elég fiúsak, közvetlenek, viccesek. Mások mint én, de ettől függetlenül lehetséges h én is csak egy haver vagyok?

Két hete facen sem beszéltem már vele, pedig régen sokszor írt.

A legnagyobb kétséget viszont azt támasztotta bennem, hogy állítólag tetszik neki egy másik lány. Először csak pletykából hallottam, rákérdeztem nála, mert vagyunk olyan jó viszonyban, akkor tagadta. Később a legjobb haverjával beszélgettem és szóba került ez is és ő mondta h érdekli a csaj. Megint rákérdeztem és akkor két szóban letudta h tényleg tetszik neki,de ő sem tudja h járna e vele. Engem is faggatott h bejön e valaki, amikor haverjával elhitettük vele h haverja tetszik nekem, talán kicsit kibukott.


Most persze kérdezhetitek, hogy akkor miért gondolkodok rajta, mert egyértelműen az a válasz h nem érdeklem eléggé, de akkor nem tudom mire véljem ezeket a „jeleknek” vélt dolgokat.

Kérlek írjátok le mit gondoltok!


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett. Köszi ha végigolvastad! :D

Előre köszönöm a norámlis válaszokat.



2015. nov. 30. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
jól
2015. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na Szia!:)..SZERINTEM csak állatja magát,hogy neki más tetszik mivel lehetséges nem tudja ő maga sem,hogy mit érez irántad..nem tudja eldönteni szeret e vagy nem.Lehet mindkettő egyszerre(ne kérdezd ezt hogyan,én sem tudom :D)Csak magának beszéli be,hogy ne kelljen ilyesmikkel bajlódnia..(ne haragudj nem ismerem és ez csak az én véleményem)DE Te ezt,hogyan gondolod?(ez is számít)Aztán ha talán mégis elmondaná mit érez ehhez hogy viszonyulnál?(ez elengetthetetlen)szeretnél e vele járni vagy nem.Gondolj bele..Akarnád?Tetszene az ha járnátok?
2015. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!