Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lépjek én? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek én? Vagy várjam meg míg ő?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkban , negyedikes (18) én másodikos vagyok (16). Az elejétől kezdve nagyon szimpatikus volt , de eleve nem vagyok olyan fajta aki csak úgy leszólítaná szóval értitek. Volt egy esemény az iskolánkban és én fotóztam. Odajött a haverjával hogy csinálnak nekik képet. Ezt elég jó indoknak találtam arra hogy ráírjak. El is küldtem neki fbn és elkezdtünk beszélgetni ,csakhogy aztán valahogy abbamaradt és már nemírt. Két napjára rá meg rámírt (éjfélkor) ,hogy őt is nagyon érdekelné milyen hobbijaim vannak. Reggel négyik irkáltunk,és rájöttünk elég sok közös van bennünk. Dr most nemírunk. Suliba láttam őt de ő lehet nem ismert meg. Nagyon tetszik és akarnák is lépni, de nem akarom h nagyon feltűnő legyen. Nem akarok tolakodni.

2015. dec. 15. 22:25
 1/2 anonim válasza:
Szia, nem akarok köcsög lenni, de ha majd lépni szeretnél akkor az akarnáknál az é betűt használd :) (reméljük csak elírtad) Puszi :*
2015. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire vészes ez a nem beszélés? Lehet max, hogy ő nem hiszi el, hogy lenne nállad esélye. Vagy csak olyan a természete. Mivel nem ismerem így ezekre tudok gondolni. Vagy csak ilyen vagy éppen nem mer lépni. Mindenesetre ha érdekel beszélgess vele, mert ha csak vársz nem fog semmi az öledbe esni és utánna fogod rosszul érezni magad, hogy elvétetted a lehetőséget. :)
2015. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!