Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon durván szeretet hiányom van?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 22:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
Érezd a gyűlöletet! Állj át a sötét oldalra! :)
2015. dec. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hajjaj... Pedig ilyenkor, Karácsony ünnepén, pont hogy érezned kéne a szeretetet, hiszen ez arról szól.


Biztosan van valaki, aki szeret... A családod, még ha nem is látod most így valamiért, szeretni fog. Egyes tagjai mindenképpen.


Ha párkapcsolatod nincs, ezért érzed így magad, hidd el, semmi baj nincsen. 14 éves vagy, még simán van időd találni srácokat, nem kell elsietni. Nekem 16 évesen volt először barátnőm.


Ha szeretnél valakivel beszélgetni, nyugodtan írj. Szívesen meghallgatlak, vagy segítek, ha tudok. :)


18f

2015. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én azt csináltam, hogy elmentem pszhichodráma csoportba (ingyen is van a fővárosban) és elmentem leszokó addikt csoportokba. Ezeken a helyeken nincs csevegésm hanem mindig lényeges dolgokat osztanak meg az emberek egymásról és ezért hamar megszeretik egymást néhányan. És nincs játszmázás, vagyis becsapás. És kialakul, hogy szexmentes érintést kap az ember (mert meg lehet kérni valakit, hogy tartson kicsit átölelve) Ez a kulcs, az ölelés: az a szülői elhanyagolás ellenszere - bárkitől jön. Nem ajánlom a párkapcsolatot. Ott nagyon sok a konfliktus, követelőzés, elvárás. Kifejezetten terápikus (lélek-gyógyító) kapcsolatra kell törekedni. A szexmentesség azért fontos, mert a szeretethiány az a belső gyerek szintjén van, és a gyerek még nem éretta szexre. (Aztán ha már megvan a biztos elfogadás érzés - a csoportban pár embertől, mindegy, hogy fiú vagy lány - akkor idővel majd kialakul a nemiség, de az felnőtt szint, és nem elengedhetetlen, ki lehet bírni nélküle. Az érintés nélkül viszont nem lehet kibírni az életet.
2015. dec. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Joe.38 ***** válasza:
Elöttem szóló jót írt. Hozza tennem még a részbeni pótlást. Sport. Bizony a mozgás a rendszeres emberek közti mozgás is segít nem helyettesít de átmenetre jó. Konditerem. Van ott spining csoprtosan meg ugrálos kanga vagy higy is hívják szauna ami testnek léleknek jót tesz. Emberek ott beszélgethwtnek is. De egy kiskutya is jó lehet. Igényli a foglalkozást vár meg rosszalkodik. Persze onnantól.kezdve minimum 10 évig kötelességed van. Párkapcsolati szakításnál én sokat nagyon sokat jártam edzésre. Nagyon jehéz volt , nagyon. De anélkül mi lett volna ? Ülök és azon jár és rossz meg csúnya dolgokon agyalok. Úgy legalább helyes irányba folyt tovább az eletem.
2015. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tukanga válasza:

Köszönöm Geo Cosmos és Joe38 válaszát.


Én nem bagatellizálnám el a kérdést, valamiért kikerült erre a felületre, tehát helye van, indokolt. Szerintem.

Magam is érzem ezeket nap, mint nap 36 évesen is. Ezzel azt akarom mondani, hogy 14 évesen is éreztem, s nem szűnik meg, max. el lehet fojtani, de mindig előbukkan. Én 32 évesen ismerkedtem meg egy anonim önsegítő csoporttal, mely ingyenes és nem csak a fővárosban! Azóta megváltozott az életem. Hogy miért bukkannak elő újra és újra a rossz érzések, bűntudatok, már megint elszúrtam valamit ördögi körök. Mert a puttonyt, amit hoztam magammal gyermekkoromból azt nem lehet csak úgy eldobni, ez egy életmódváltás, s teljesen új működési módot kell megtanulni....A baba járni, beszélni, gyermek írni, olvasni sem máról-holnapra tanul meg..... Szóval, nekem 180 fokos fordulat volt!

miért klikkeltem ide?! Kíváncsi voltam, én mit tanulhatok, s építhetek be belőle az életembe....

Köszönöm a kérdést, köszönöm, hogy válaszolhattam!

2015. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem olvashatnál önismereti könyveket ( lehet hogy meg fiatal vagy hozzá, de sokban segítenek). Járj el rendszeresen sportolni ( en minden este járok és teljesen más a gondolkodásom utánna). Nem tudom mi okozhatta nálad ezt a problémát, de ha orvosolni szeretnéd, akkor a kiinduló problémát kéne megoldani. És ne vesd el a sulykot, ne barátkozz olyan ekberekkel, akik árthatnak neked, meglátod, fogSz talani valakit, akinek hasonlo a gondolkodasmenete.
2016. jan. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!