Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság anélkül, hogy az egyik fél többet érzene a másik iránt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom akivel ősszel a gólyatáborban ismertem meg és nem tudom mi is van pontosan közöttük. Nagyon jól elvagyunk és mindent meg tudunk beszélni, de néha átesünk a ló túloldalára.(Ölelget, puszilgat,viccesen piszkálódik, és sokszor megdicsér.Múltkor nem tudtam mit vegyek fel és megkérdeztem szerinte mit. Arra számítottam, hogy azt se fogja tudni milyen ruhákim vannak, erre felsorolja az összeset.) Ilyenkor a legtöbben megkérdezik mióta vagyunk együtt, vagy megjegyzik milyen aranyosak vagyunk együtt. Erről viszont nem nagyon beszéltünk, és nem akarom tönkre tenni a barátságunkat. Lehet hogy többet érez?

15/L



2016. jan. 30. 22:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Ha nincs fiú-lány barátság, akkor sokaknak tetszhetek :D

12/F

2016. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne létezne? Nekem is van egy bartnőm meg 4 lány barátom, nekik is van barátjuk de egyszerűen kiskorunk óta jóban vagyunk, jól elbeszélgetünk
2016. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊☺
2016. febr. 13. 12:02
 14/15 anonim ***** válasza:
NEM LÉTEZIK!Belém esett,nemtudtam megtetszett nekem egy csaj(ugye szinte legjobb barátok voltunk elmondtam neki),erre nemirt 1 napig full depis lett azt se tudtam mivan,elmonondott mindent,aztán kitalálta ,hogy öngyilkos lessz.Szerencsére nemlett az ,de a barátságunk szétment,mert így nem működött én csak barátként gondoltam rá.Mostanában belegondltam ,mit élhetett át(közbe velem is megesett egy ilyen) és most nemrég rá irtam,hogy mizu meg minden és rájöttem,hogy érzek iránta valamit,de mostmár leszar.Hidd el nincs fiú-lány barátság valaki úgyis félre lép max nemismeri be,viszont ez teljesen normális én inkább bízok egy ellenkező neműbe mint saját nemi társaimban.(Ezt lányoktól is hallottam)Sok sikert! 13/F
2016. febr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

sosem értem azt, hogy mindenféle egyedi, személyes esetekből miért kell általánosítani:)

amúgy szerintem aki eleve nem tud kialakítani fiúkkal barátságot, annak meg lehet a személyes oka rá, de nem kell általánosítani.

2016. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!