Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, gyerekes és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, gyerekes és hülyeség lenne ezt csinálni, igaz?

Figyelt kérdés

megfordult a fejemben, hogy a reggel, amikor beérek a suliba, akkor felmegyek annak a srácnak a termébe és felirom a táblára a nevét, és mellé egy szivecskét is.


mondjuk a srác nem tul valószinű, hogy látná, mivel 7:50 körül szokott beérni és lehet, hogy az oszt.társai letörölnék.


ezt inkább ne, igaz? :D



2016. febr. 16. 19:26
1 2
 1/20 Kocsis Máté Bence válasza:
Figyelj én fiú vagyok, de szerintem nem lenne gáz, csak meglepetés érné a fiút (engem biztos) :D
2016. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, illetve a fiú hány éves? :D Amúgy én nem ajánlom, hogy ezt így mindenki előtt megcsináld, elég kellemetlen helyzet lehet a fiúnak de akár neked is :D
2016. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Esetleg a padjába rakj be egy papírt amire ráírod azt amit a táblára akartál, de legalább a saját osztályod is írd rá :)
2016. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. akkor csinálnám, amikor még senki nincs bent az osztályban, de még a suliban sem :D


3. az a gond, hogy nem tudom, hogy hol ül :/

2016. febr. 16. 19:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Úgygondoltam, hogy azt látni fogja mindenki nem csak a fiú, és lehet hogy nem kéne mindenkinek látnia :D
2016. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezzel eleg cikis helyzetbe hiznad a fiut..mert akkor tuti cikiznek hogy "uu van egy titkos hodolod stb.." szoval szerintem talalj ki mast de amugy fajin dolog lenne csak tenyleg ezzel kicsit cikis helyzetbe hoznad a fiut
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. erre én is gondoltam, ezt pedig nem szeretném
2016. febr. 16. 19:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy kéne lerendezni hogy csak ő lássa, ezért is írtam hogy a padjába rakd. Egyébként ha szünetbe elmész a terem előtt lehet hogy meglátod hol ül. És a nevén kívül mást is akartál a papírra írni? Mert abból az életbe nem fogja kitalálni, hogy ki írta :D
2016. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy nagyon hülye helyen van a terme :D

a folyosó végén, szóval ott "véletlenül" nem tudok elsétálni :D

semmi nincs arra, mosdó/büfé, bármi :D

2016. febr. 16. 20:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól még elsétálhatsz arra. :) A fiú nem tudhatja, hogy őt keresed. Azt is lehet hinni, hogy valaki mást akartál megtalálni, csak nem sikerült.
2016. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!