Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, gyerekes és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, gyerekes és hülyeség lenne ezt csinálni, igaz?

Figyelt kérdés

megfordult a fejemben, hogy a reggel, amikor beérek a suliba, akkor felmegyek annak a srácnak a termébe és felirom a táblára a nevét, és mellé egy szivecskét is.


mondjuk a srác nem tul valószinű, hogy látná, mivel 7:50 körül szokott beérni és lehet, hogy az oszt.társai letörölnék.


ezt inkább ne, igaz? :D



2016. febr. 16. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a fiú szokott valami érdeklődést mutatni feléd? Csak úgy kíváncsiságból, elárulod hány éves vagy? :D
2016. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hat...lehetséges...mármint nem tudom eldonteni, hogy az jel-e, amit csinált vagy csak sima cselekvés, ami neki hétköznapi :D


16 éves vagyok 😂😂😂😅😅

( a srac is)

2016. febr. 16. 20:49
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, gáz.

És semmivel nem lennél hozzá közelebb.

Kicsit gyerekes megoldás ez 16 éves létedre.

Sőt, nyálcsorgatásnak tűnik, ez egy csajnak főleg nem áll jól...

2016. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Éppen ezert "mondtam le" ( nem jo szo, de ilyenkor nem jut jobb eszembe) erről az ötletrol


Miert tűnik nyálcsorgatasnak?

2016. febr. 16. 23:09
 15/20 anonim válasza:
Van közös hobbi vagy bármi amit tudsz hogy mind a ketten szívesen csináltok? #Do
2016. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kosarazunk, bar o jelenleg le van serulve
2016. febr. 17. 18:49
 17/20 anonim ***** válasza:
Hello, szerintem néha úgyis ki szokott jönni a folyosóra, esetleg odamehetnél egyik barátnőddel, és félrehívhatnátok őt, és akkor a barátnőd bemutathatna neki téged, hogy szia, ez itt az én barátnőm, Xy,és nagyon aranyos lány; és akkor onnantól ő a barátnőd otthagyna titeket. Én asszem, ez a módszer hasznos lehet, élképzelve legalábbis jó, én úgy érzem, működhet a gyakorlatban. Ja és nem baj, ha a barátnőd se ismeri személyesen, csak látásból. Szóval az tök mindegy, csak mutasson be neki.
2016. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

#Do vagyok megint...akkor elmondom neked az én történetem


én 15 voltam amikor megtetszett egy srác, én 9.es ő 12.es volt. Kiderült hogy ő is kézilabdázik az iskolában. Egy edzőnk volt és szerencsémre kevesen kéziztünk így egyszerre volt az edzésünk, ezt úgy értsd hogy aki eljárt edzésre az kb 10-12 emberke ebből én és egy barátnőm voltunk csak lányok a többiek a srác évfolyamtársai és egykét 10-11.es. Sokat kérdezgettük a fiúkat kit hogy hívnak stb. így teltek a hetek október végéig aztán egyszer hirtelen gondolatom támadt hogy a barátnőm segíthetne, ott volt a srác telója a padon megcsörgetem magam amíg ő takar. sikerült is. attól kezdve szinte minden nap csörgettem de nem tudta hogy én vagyok. viszont közben eljártam a meccsükre és elkezdték a haverjai hogy hát biztos tetszik nekem, így elkezdték cukkolni is egy kicsit velem mivel 9.es voltam. egyszer rájött hogy én hívogatom, akkor kezdődtek az éjjeli telefon beszélgetések és egyre többet lógtam velük még ha cukkoltak is minket(leszögezném hogy a cukkolás nem csak rossz lehet nekünk segített) míg nem karácsonyi szünet előtti nap este 21-22 óra között felhívtak a koleszból és akkor is ment a cukkolás meg a kérdezősködés hogy tényleg tetszik stb úgy mintha a srác nem is lenne ott aztán egyszer csak odaadták neki a telefont és megkérdezte hogy járnék e vele... és igent mondtam, azóta is együtt vagyunk

ez a kis történet 7 évvel ezelőtt volt....nagyon jól megvagyunk és azóta se bánom hogy rámenős voltam az elején ....akkoriba sose gondoltam volna hogy én ilyen leszek egy fiúért....tudom így nem derül ki milyen voltam és miket tettem de ha mind leírnám neked akkor sosem végeznék....

TANÁCS: viccelődj, incselkedj vele, tegyél apró megjegyzéseket arra utalva hogy ő az aki neked tetszik

2016. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#Do

Wow, bevállalos vagy :D

Le a kalappal :D


Szerintem ha tevyleg annyira súlyosan megsérült, amennyire tűnik, akkor mostanában nem lesz edzesen 😁


Mondjuk en ilyet sose mernek tenni 😂

Szemezni se merek vele 😂

De most elhatároztam, hogy ha nem lesznek a közelben a haverjai, akkor megkérdezem, hogy mi történt a lábával?:O



De mar arra is gondoltam, hogy ha jonne edzesre, akkor

1. Mindenképpen szemezek vele

2. "Veletlenul" az egyik barátnőm nekem dobja a labdat a szertarbol, de én persze nem kapom el, mert pont akkor a hajamat kotom össze, vagy bármi es pont a srachoz dobja

3. Segítséget kerek tőle, jelenleg ami tenyleg szükséges az az, hogy nyissa ki az uvegemet ( neha beszorul es en nem tudom le csavarni a tetejét 😁😁) vagy akar az edzes folyamán is

Es a pasik altalabn szívesen segítenek ha teljesíthető dologra kéri meg őket a lany :D


De sokkal bevallalosabbat nem mernek megtenni :D

2016. febr. 17. 22:30
 20/20 anonim válasza:

#Do

Nem is kell...én se voltam szerintem nagyon-nagyon az.... csak adódtak pillanatok amiket kihasználtam....


Amúgy egy nagyon nyugodt turelmes ember vagyok soha nem csinálok semmi ilyesmit...de akkor muszály volt és hát tényleg nem bánom



Sok sikert

2016. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!