Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen kaptam egy super...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Tinderen kaptam egy super like-ot de akkor miért nem jelenik meg a lány?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam egy super like-ot, Ránéztem az adatlapjára szimpi volt és likoltam én is majd kiirta hogy párba vagyunk állítva. De mintha meg sem történt volna nem jelenik meg a profilja.... Ilyenkor mi van?

2016. febr. 28. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Az hogy felejtsd el a tindert
2016. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fejtsd ki drága barátom miért.... Kitalálom, szar az app, nem jó semmire, nem komáltak téged rajta.... Hidd el barátom hogy nekem meg bejön és megismerkedtem rajta már jó fej emberekkel.
2016. febr. 28. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem a nem komálással van baj, hanem minden fiú rajta akikkel összedobott idiótak voltak. Ha neked tetszik há használd de 3 hónapnál hosszabb kapcsolatot nem fogsz találni ezt kost mondom
2016. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Véletlenül nyomott félre, és ahogy visszajelölted, törölt is.

- Telepítsd újra, mert bug. Ez amúgy le van írva a faqban is.


76%: szóval ha neked nem vált be, akkor másnak sem válhat. Oké.

2016. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Újraraktam de semmi. és ráadásúl akikkel eddig beszéltem azok sem írnak vissza szóval ez behalt nálam...


Kedves 76%! attól még nekem működhet és tarthat 3 hónapnál tovább mert neked nem jött össze... én azon kivételes férfiak egyike vagyok aki nem csak szexre megy illetve megbecsüli a neki tetsző lányt és nem kefél félre mellette ;)

2016. febr. 29. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg még azt megpróbálhatod, hogy fb-ről is leválasztod, és úgy rakod újra. Ha úgy sem jó, akkor úgy jártál, mint én :D pedig én is rendes srác vagyok, de hát esélyt sem adnak, hogy ez kiderüljön.


Ha nagyon-nagyon úgy érzed, hogy bug lesz, írj a supportnak. Hátha.

2016. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan véletlenül nyomják meg a super like-ot. Valószínű ő is véletlen nyomta meg, és ahogy párba álltatok, törölt.
2017. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!