Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalta velem a baratnojet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta velem a baratnojet es nem latok megoldast (? )

Figyelt kérdés

Van egy srac aki az evfolyamtarsam, 17 eves. Nyaron kavartunk es mikor talalkozasra kerult volna a sor, meglattam ot egy lannyal, kezenfogva. Kesobb kiderult, hogy o a baratnoje, akivel mai napig egyutt vannak. A sraccal mentem kulfoldre egy hetre, allandoan egyutt voltunk. Amikor hazaertunk mar egybol irt nekem, hogy mennyire hianyzom neki es koszoni ezt az egy hetet, hogy egyutt lehettunk.

Oktober elejen elmentunk beulni a torzshelyere, probalt megcsokolni de elloktem magamtol, mert baratnoje volt. A honap vegen felmentem hozza mert leserult a laba es haza kellett kisernem. Ittunk 1-1 uveg sort es lelkiztunk, majd probalt megcsokolni de elloktem magamtol ismet, viszont nem tudtam magamtol sokaig tavol tartani mert kozben beleszerettem es szivesen csokoloztam volna vele.

Egeszen idaig, marcius vegeig egyaltalan nem beszeltunk. Minden nap lattuk egymast de csak koszontunk a masiknak. Most kampanyolt az evfolyam a gimiben, szerdan pedig megtartottuk a kampany aftert. A srac mar az elejetol engem nezett, elkezdtunk beszelgetni aztan felrehivott setalni egyet. Elmentem vele, ismet beszelgettunk es lelkiztunk mint reg. Mondta, hogy nem minden a legjobb a baratnojevel, aki amugy nem jott el az afterre csak orakkal a kezdes utan. A seta kozben megalltunk az egyik haznal es megint meg akart csokolni. Kerdezgette tolem, hogy amugy en mit erzek iranta, visszakerdeztem, hogy miert te mit? a valasza annyi volt, hogy o kerdezte elobb. Olyanokat mondott, hogy en sokkal jobb lennek baratnonek mert foglalkoznek vele. Mikor visszamentunk a tobbiekhez elmentem a mosdoba, ahova utanam jott, probalt megcsokolni. Mondtam neki, hogy nem, mert kint varja a baratnoje aki akkor erkezett meg es hagyjon beken, de o annyit valaszolt, hogy nem erdekli es ne jojjek mindig ezzel. Megcsokolt ezek utan, amit hagytam neki.

Oktoberben beleszerettem, de elhalvanyultak az erzeseim iranta, most pedig ujra megerosodtek.

Tudom, hogy nem kellett volna visszacsokolnom sem oktoberben, sem szerdan, de hiaba loktem el magamtol, ugyanugy jott felem, en meg orultem mert tobb szamomra mint barat.

Ha osszejonnek vele kesobb, tudom hogy engem ugyanugy megcsalna. Valamit csak jelentek neki, ha ennyire velem akart lenni es szerinte jobb baratno lennek, nem?! De miert nem szakit akkor a baratnojevel? Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Minden nap latni es eszembejuttatni azt hogy csokoloztunk eleg rossz, direkt mondta, hogy ne mondjam el senkinek ami kettonk kozott tortent. Nem ertem ot egyaltalan. Muszaj ot elfelejtenem, de hogyan? Olyan tanacstalan vagyok es nem tudom mi lenne a legjobb dontes.

17l


2016. márc. 25. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
En becsulom azokat,akik kepesek megtenni azt,amit te megtettel.Tiszteled a baratnojet,es nem akarsz fajdalmat okozni.A sracnak szegyelni kellene magat... es valoban megcsalasra hajlamos.Szerinten az van,hogx az a nagy fellangolas elmult kettejuk kozott,de amikor eljut afra a dontesre,hogy akkor vege,az erzesei meg is aztmondjak,hogy szereti... de az is lehet,hogy csak megszokas.
2016. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!