Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég rabdiztam egy lánnyal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég rabdiztam egy lánnyal. Balul sült el. Csak baráti kapcsolat van közöttünk. Bár most kialakult egy eléggé necces helyzet! Mit tehetek? (lent lesz a többi)

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hete nem beszélünk, viszont ma ráírtam. Nagyon nem akart beszélni velem, nem tudtam hogy mi baja.. Nem könnyen de kíhúztam belőle! Valaki azt hazudta neki hogy, a háta mögött mondok róla mindenfélét. Azt se tudtam merre vagyok arccal!! Kérdezgettem de csakk annyit mondott hogy hagyjam békén. Pár sort írtam még neki bár nem nézte meg. Mi lenne a leghelyesebb döntés ilyenkor?

2016. máj. 23. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki még egy kis időt és utána próbáld elmagyarázni ezt az egészet neki. Ha nem hiszi el akkor mondj le róla, mert utána már szinte esélytelen...
2016. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hagyni a francba és keresni mást

csúnyán hangzik, de rengetek munkába kerülne hogy te megint ott állj ahol álltál nála, köszönhetően másnak

előbb azzal kéne megbeszélni aki ezt mondta neki, utána talán, de csak TALÁN lehetne a lánnyal is beszélni

így sztem egyszerűbb egy másik lánnyal kezdeni valamit

2016. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy, ki mondta neki! Azt se tudom hogy derítsem ki!!
2016. máj. 23. 00:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy már randiztatok és az nem alakult jól. Ha jól értem ez még azelőtt volt, hogy valaki jogtalanul bemocskolt. Nem tudom mi történt ami miatt nem volt jó a randi de szerintem már ott elcsúszott a dolog.
2016. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát el... de most nem ez a lényeg!

valahogy helyre kell hoznom a dolgot!!

2016. máj. 23. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy kell helyrehozni, jártam már így, szarul esik de túl kell lépni hacsak nem a lány tényleg jó barátod és meg tudod vele beszélni, de ha elhanyagolható akkor nem kell sokat vele foglalkozni
2016. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha valakinek a pletykájára többet ad, és ezért nem beszél veled, akkor bőven nem éri meg az energiádat rá pazarolni
2016. máj. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ezt elmondhatod neki: hogy gondolkozzon el, kinek ad a szavára.
2016. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!