Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Igent mondtam", pedig. Jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Igent mondtam", pedig. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Nem tartom kifejezetten helyesnek, viszont ezen kívül szinte tökéletes... És szerelmes se vagyok belé.

NAgyon jó vele, viszont félek előbb-utóbb vissza kell sorolnom a Friend Zone-ba, ha nem leszek belé szerelmes minél előbb, mert nekem a legfontosabb az hogy ő ne sérüljön. :/

Tudom, hogy önző vagyok, de mit tehetnék?


2016. jún. 12. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire mondtal igent?
2016. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a cím alapján azt hittem, házasságról van szó :D Amúgy butaság úgy járni valakivel, hogy nem vagy belé szerelmes, hamar eleged lesz belőle. Főleg ha csókolózni akar meg minden, csókolózni kifejezetten rossz olyannal, akibe nem vagy szerelmes. Hány évesek vagytok?

Szerintem mondd el neki, hogy érzel/nem érzel iránta. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz neki is, meg nehezebb neked is, hogy szakíts.

2016. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit tehetnél?:D Tudod milyen vagy, ne legyél olyan. Önző vagy, ne legyél önző. Ne játssz vele kérlek, nem játékbaba.
2016. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolom,hogy a külseje miatt nem vagy belé szerelmes? Mert akkor felszínes vagy, jól jár, ha minél hamarabb szakítasz vele...

Ha viszont nem emiatt van, akkor azt mondom, egy próbát megér. Az igazi szerelem kapcsolatban alakul ki, nem pedig előtte. Soha nem voltam még szerelmes senkibe, mielőtt kapcsolatban lettünk volna. Sőt, még akkor sem, csak egy idő múlva. Nekem idő kell ahhoz,hogy kialakuljon.

Sok mindenki csak vagdalkozik a szerelem szóval, pl. akik azt írták,hogy kapcsolat előtt már szerelmesnek "kell" lenni. Akkor azoknak is üzenem ismételten,hogy ez majd kapcsolatBAN fog igazán kialakulni. Ha kialakul egyáltalán.

2016. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!