Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülyeség, amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség, amit most kigondoltam?

Figyelt kérdés

Szóval én azt vettem észre, hogy azok a srácok, akik hasonló külső tulajdonságokkal rendelkeznek, azoknak az ízlésük is hasonló a lányok terén. És itt most nem a tömegcikkes lányokra és a páwákra gondolok, hanem az átlagra.


Szerintetek?


(Bocsi, ha idióta elgondolás, de nyár van és ma eléggé unatkozok :D, meg hát már pár példát is láttam erre, ami alátámasztaná ezt a logikát...de véletlenek mindig vannak :D)



2016. júl. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Sok rocker/metálos, köztük én is valamiért preferálja a vöröseket. Persze, nyilván tetszik más hajszín is, meg nem ez a döntő, de valamiért nagyon bejön.
2016. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, van benne valami...
2016. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, lehetséges, mert ugye a külseje is az ízléstől függ. Szóval ha két srácnak tetszik egy bizonyos stílus, akkor valószínű, hogy a lányok terén is hasonlóak tetszenek nekik.
2016. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy az ízlésük is hasonló a lányok terén?:)

Szerintem itt, ha nem is lehet beszélni tucatlányokról, akkor is valamilyen szinten létezik közízlés, viszont ez nem olyan dolog, ami föltétlenül a párkapcsolati elhatározásokat fogja megszabni, vagyis nem fog két hasonló srác ugyanabba a lányba belezúgni. Mert ez nem csak a külső tulajdonságoktól függ, vagy ízléstől, hanem magának a randevúknak és ismerkedés fázisainak sikerétől, hogy mikor ki mer, vagy ki szándékozik lépni, meg azonkívül bizalmi kérdések, egy adott idő alatt történt elmélyülés stb.

Szerintem nem hülyeség önmagában, csak egy olyan kérdés, ami a felületességre ad súlypontot, ezért többnyire lényegtelen téma.

2016. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!