Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jol tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol tettem?

Figyelt kérdés
Az exemmel sokaig tartottam a kapcsolatot de en szakitottam vele es meg azutan is beszelgettunk, de o meg szeretett engem. Szoval kozbe jott egy masik fiu, es az exemnek ezt meg is irtam. Elmondott minden f-a-s-e-h-e-s ri#an*nak stb... szerintetek jol tettem hogy letiltottam? Nem szeretem, csak hianyzik az, hogy valaki irjon folyamatosan es en legyek neki az elso.

2016. júl. 12. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tisztesseges dolog volt hogy elmondtad neki hogy lett mas,ez meg komolytalan dolog az o reszerol hogy igy kezeli a dolgokat. Tuti hogy szeret még,mert akkor nem mondta volna ezt rad. Es jol tetted hogy letiltottad.
2016. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy letíltottad mert ha nem teszed akkor nem tud rajtad tovább lépni miközben egyfolytában beszélgettek. Adj neki egy kis időt néhány hónap múlva nyugodtabban fog a helyzethez állni és megmaradhattok barátoknak.
2016. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adelll ***** válasza:
Szerintem jól csinaltad a dolgokat. Kicsit tulreagalta a helyzetet bar ertheto miert van kiakadva.meg jo is hogy igy alakt es letiltottam mert legalabb o is tovabb tud lepni.
2016. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól tetted. Ha tudta, hogy te már nem érzel iránta úgy és nem azért beszéltek, akkor semmi joga kiakadni.

Bár a "hiányzik hogy írjon valaki" résszel nem teljesen értek egyet. Kicsit kevesebb chat, több találkozás! :D

2016. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? Meddig jártatok?
2016. júl. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En 14 o 17 es par napig..
2016. aug. 18. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!