Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes szituáció, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes szituáció, mit tegyek? (hosszú! )

Figyelt kérdés

Sajnos ha ezt a sztorit meglátja a lány akiről szó lesz, szerintem nem kell neki fél perc hogy magára ismerjen, de remélem nem szokott a gyakorin nézelődni.


Kezdjük az elején. Megismertem ezt a lányt picit több mint fél éve, egy buliban. Messze lakik tőlem, vonattal kb 2 órára, de nem érdekel, nekem már akkor nagyon megtetszett. Aznap mikor megismertem a buli előtt nagyon sokat beszéltünk, nagyon egy hullámhosszon voltunk, a bulin pedig kavartunk, csak csókolóztunk egy kicsit. Józanul nem tűnt könnyen kapható lánynak, de részegen már eléggé - erre még majd kitérek.


Másnap hazamentem, el sem köszöntem mert ő akkor még aludt. Nekem nagyon megtetszett a lány, de ezt abszolút egy átlag bulis kavargatásnak tekintettem, ezért pár napig nem is beszéltünk semmit.


Pár nap múlva viszont szülinapja volt, írtam egy szimpla köszöntést az üzenőfalára, semmi többet. Erre ő üzenetben válaszolt, elkezdtünk beszélgetni, annyira jól kijöttünk, hogy onnantól napi szinten. Találkozni is akartunk, de nem jött össze, nekem mindig közbejött valami elhalaszthatatlan. Folyamatosan küldözgette a képeket magáról, nem meztelen képeket, de azért majdnem mindegyiken volt valami kihívó részlet.


Eltelt így közel két hónap, aztán kicsit megszakadt a dolog. Beszélgettünk még, de nem napi szinten, nekem nagyon sok dolgom volt, neki meg nem esett jól, hogy lemondtam a talikat. Volt úgy 1-2 hét beszédszünet, aztán írt nekem egyszer. Beszéltünk, kiderült hogy összejött egy sráccal. Picit zavart, de nem annyira, inkább csak barátok voltunk akkor, nem is nagyon éreztem már többet addigra.


Együtt voltak a sráccal 3 hónapig, addig nem is igazán beszéltünk egymással, csak néha 1-2 szót. Közben én az ő városában is belekerültem egy társaságba, amiben ő is benne van, így tudtam, hogy fogjuk még látni egymást. Aztán szakítottak, és akkor megint elkezdtünk beszélgetni, de akkor sem voltunk többek jó haveroknál.


Aztán jött a Sound. Mindketten kint voltunk, ráadásul az egyik legjobb barátommal voltam legtöbbet - akivel mindketten az ő társaságában is benne vagyunk. Mindegy is, a lényeg hogy találkoztam a lánnyal ismét, és bizony nem kellett sok hozzá, hogy megint kavarjunk. Csakhogy itt a helyzet durvább lett. Kicsit sokat ivott a leányzó, meg én is, de én jobban bírom. Ebből az lett, hogy 1-2 órán keresztül vigyáztam rá. Már én magam sem tudtam hol van a sátram (én is kezdtem szétesni), ő meg egyáltalán azt sem tudta hol van, néha elkezdett összevissza futkosni, félrelökve embereket. Ha nem vagyok ott, akkor az egyik nagydarab forma szerintem arcon is vágja. Végül nagy nehezen elvezettem a sátramhoz, ahol ő nagyon szeretett volna szexelni, de én nem akarok semmilyen lánnyal ebben az állapotában lefeküdni, még akkor sem ha nagyon tetszett. Ezért csak vigyáztam rá este.


Ő már másnap hazament, és ugyan nem sok mindenre emlékszik ebből az estéből, nagyon hálás volt nekem és nagyon elnyertem ezzel a bizalmát. Azóta nagyon sokat beszélünk, és most volt egy buli 2 napja amire együtt mentünk.


A helyzet az, hogy beszélgettem is 1-2 barátnőjével, meg láttam is amit láttam - ez a lány gyakorlatilag bulinként más-más csávókkal kavar, ha nagyon berúg. Olyan, mintha személyiségzavara lenne! Amikor még a buliban magánál volt, akkor csókolóztunk, mondta hogy szeret, meg ilyenek. Később kimentünk sokan egy helyre, ahová én nem akartam bemenni mert utálom, ő viszont bement egy barátnőjével, mert ők szeretik, 15 percre. Utánuk ment aztán 3 srác akik szintén velünk voltak, de akkor ismertem meg őket.


Végül úgy 10 perc után én is rászántam magam pár emberrel együtt, hogy bemenjek, és azt láttam, hogy a tánctér közepén ott smárol az egyik sráccal aki bement közülünk. Ő is csak tegnap ismerte meg. Én akkor inkább nem szóltam semmit, megittam egy pár felest egy másik lánnyal aki ott volt közülünk, kicsit táncoltunk, onnantól nekem is kiesett az emlékezetem reggelig, amikor egy barátomnál ébredtem. Volt vagy 10 nem fogadott hívásom a csajtól, hajnali 4 körül, egy órával azután hogy képszakadásom volt.


Felhívtam, rákérdeztem mi volt tegnap, kíváncsi voltam mit fog mondani. Persze ő nem emlékszik semmire az egész estéből kb onnantól hogy bement arra a helyre, mert ő ott megivott egy tequilát és azzal vége volt. Aztán elmondtam neki mi volt, nem tudott mit mondani rá, kicsit később ilyeneket hozott fel hogy jövő héten megy nyaralni pár falura tőlünk, és hogy bemutatna a szüleinek meg menjek le hozzá.


Hogy én mit érzek? Teljes tanácstalanságot. 10-ből 9 ember most azt mondaná, és mondja is, hogy hagyjam, mert egy k***a a csaj. Nem mondom, hogy alaptalan, kiderült az is a buli elején teljesen véletlenül hogy az egyik jó spanommal is kavart kb 1 hónapja, aki ezt nem mondta el nekem. Meg még nem akarom tudni hány másik emberrel. Viszont a megfigyelés, hogy ahányszor ezt csinálja, öntudatlanra issza magát, és nem emlékszik az egészre. Amikor józan, akkor egy végtelenül kedves, aranyos, imádnivaló lányról van szó, akiben még van tartózkodás, és mellesleg gyönyörű is.


Én elbeszélgettem vele komolyabban erről a jelenségről, hogy ő gyakorlatilag egy kavarógép amikor leissza magát és hogy ez kicsit túl gyakran és túl sok emberrel fordul elő, amivel látom, hogy egyetért, de nem úgy tűnik, mintha változtatni szeretne ezen.


Szerintetek mi legyen? Én mint barát, nagyon szeretem őt, és ő is engem, de nekem ez, hogy összevissza kavar, meg velem is összevissza kavar, ez nem nagyon működik. Én egy olyan srác vagyok, aki nem híve az ilyennek: vagy barátok vagyunk valakivel, vagy együtt vagyunk, de ez a kettő között valahol lévő dolog nagyon nem fekszik. Semmiképpen nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, ahhoz egyrészt túl jóban vagyunk, másrészt a társaságunk közös. Összejönni vele valahol szeretnék, valahol meg nem, mert ez a tulajdonsága szerintem akkor is meglenne, akkor meg semmi értelme.


Ti mit tennétek? Én 19 éves vagyok, ő 18.



2016. júl. 17. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem valami baj van vele.. mármint komolyan, egyszer beszélgessetek rendesen, élőben és kérdezd meg tőle, hogy miért van ez, persze ne úgy, hogy "szia, miért vagy k .rva?"..

gáz, nem gáz, bár fiatalabb vagyok, nekem is volt hasonló korszakom.. én akkor szeretethiány miatt csináltam ezt, úgy éreztem, hogy ezzel pótolhatom azt, ami hiányzik az életemből.. persze nem így lett. de már túl vagyok ezen és azt hozzá kell tennem, hogy se akkor, se most nem csaltam volna meg a barátomat, ha lenne/lett volna. szóval szerintem ő sem tenné, bár nem tudom, nem ismerem. ezt gondoltam leírom, hátha segíthetek, szóval nem kérek olyan megjegyzéseket senkitől, hogy k...a vagyok, stb.

remélem tudtam valamennyit segíteni

2016. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég nem tudom miért, de rendesen megkönnyeztem amit írtál szerintem titkon minden lány ilyen srácról álmodozik amilyen te vagy :D Na de térjünk vissza :D Szerintem hagyjad, nála 1000x jobbat érdemelsz! :) 17/L
2016. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát, pedig eddig nem sok szerencsém volt kapcsolatok terén kedves 2-es :)
2016. júl. 17. 18:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejöttök és egyszer elmegy nélküled inni tuti meg fog csalni :/ tudom hogy fáj de lépj ezen túl, ha a lány meg akar kapni akkor változtasson,mert ez így egyikőtöknek sem lesz jó....17L
2016. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel, szerintem is megcsalna, ha összejönnétek. Van egy hasonló tulajdonságú barátnőm, aki ugyanígy többször is megcsalta az aktuális pasiját, ha ivott. :/

Egyébként 2-esnek is igaza van, ha igaz amit írtál, nagyon rendes srác lehetsz :D

2016. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt is tudni kell róla, hogy erős szeretethiányban szenved. Az első barátja nagyon nagyon gonosz volt vele, a szülei a húgát szeretik, őt meg nem igazán... ki is szokott ezért borulni, olyankor általában engem hív fel telefonon sírva.


Azt hiszem talán ez is lehet az oka annak amit csinál. Legalábbis részben. Szerintem meg fogok próbálni személyesen is beszélni vele erről komolyan, tudom hogy nagyon sokat számít neki a szavam, ha nekem nem sikerült elérnem hogy legalább gondolja át amit csinál, akkor jobb lesz ha tényleg elengedem.


Rendes srác vagyok egyébként, igen, csak nektek lányoknak gyakran az ilyen srácok barátnak jók lesznek, a bunkó parasztok kellenek ennél többre! Ez a szomorú tapasztalatom. :)


Azért még szívesen fogadok válaszokat!! :)

2016. júl. 17. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem, hogy sikerül megbeszélnetek ha mégse akkor tényleg hagyd, nem éri meg.:)

Nem, sajnos ma már a pénzre bukik a legtöbb, ha van akkor nekik lényegtelen a belső. Elcseszett világ. #2

2016. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A pénzre, meg arra, hogy elmondhassák a barátnőiknek milyen jó pasit szereztek, akkor is ha az egy szemétláda, #2-es :)
2016. júl. 17. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak múltbéli okai annak, hogy most így viselkedik. Kiskorában biztosan csúnya volt, vagy kövér, nem voltak barátai, fiúja, stb., ezért most hatalmas az önbizalma attól, hogy bulikban rámásznak a lyukra játszó srácok. Piásan meg aztán pláne nem bír magával. Ő azzal nincs tisztában, hogy ezek a fiúk SEMMIRE nem tartják, csak egy sunának, akit el lehet vinni egy körre. Ő azt hiszi, hogy a srácok tényleg odavannak érte, és ő nagyon szexi és népszerű. Bármelyik buliban vagy fesztiválon nyugodt szívvel lefeküdt volna veled, aztán elment volna egy másik fiúval, kavart volna egy harmadikkal, aztán ment volna vissza hozzád aludni. Nem túlzok, nem egy ilyen lányt ismertem/ismerek.

Ezt orvosi szakszóval buta rib**cnak hívják. Olyan szinten lelki nyomorék, hogy elhiszi, hogy tényleg csak erre vágyik, hogy random ismeretlen pasikkal smároljon meg szexeljen, és elhiszi, hogy ők értékelik. Átmenetileg boldog is ettől, de pár év múlva, mikor se alkalmi, se rendes kapcsolatot nem fog találni, és barátja sem marad, a bulizásba meg belefárad, akkor nagyon-nagyon meg fogja majd bánni, hogy ilyen életet élt.

2016. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen #9-es, mondjuk ő csúnya világéletében nem volt, úgyhogy nem innen jön a trauma, már 14 évesen is úgy nézett ki mintha egy szép 17-18 éves lenne (és nem volt rajta eközben két kiló festék sem). Szerintem a szeretethiány okozhatja a gondot. Mindenesetre haladás a történetben, hogy tegnap este magától váratlanul küldött egy 2 oldalas üzenetet arról, hogy mennyire utálja magát azért amit csinál és hogy nagyon akar ezen változtatni. Én adni fogok neki még egy darab esélyt, le fogok ülni vele beszélgetni amikor találkozunk a héten, aztán várok. Mivel józanul ez a lány teljesen normális, ezért az egész gyakorlatilag arról szól, hogy amikor bepiál és nem tud magáról, akkor egy r**anc - nem kéne annyit innia.


Mivel jó barátok vagyunk ezért nem adom fel egyelőre, aztán ha nem látok változást, akkor jobb lesz ha mégis így teszek.

2016. júl. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!