Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy iskolatársam akivel alakult valami de elsiettem azthiszem a dolgokat és az utóbbi időben (1 és fél hónap) eléggé eltávolodtunk egymástól.Nem igazán tudom mit érzek iránta mivel nem csak tetszett(ik) de tényleg jó barátok is voltunk, csak az biztos h hiányzik. Arra gondoltam h holnap órák után félrehívnám és megpróbálom megbeszélni vele hogy miért is távolodunk el és szeretném helyrehozni a dolgokat.
2016. szept. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Huhh hát őszintén megmondom, nekem túl gyanúsan ismeős ez a sztori. Kerek perec ugyan ez. De te nem lehetsz ő. Neki borzalmas a helyesírása. És igen. Szerintem jó ötlet lenne tisztázni a dolgokat, így legalább te is megnyugszol, és tudni fogod hogy mi miért történik/történt. :)
2016. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha jól vettem ki abból amit írtál te is hasonló helyzetben vagy. Esetleg valami tanácsot vagy tippet tudsz adni? Sosem voltam még ilyen helyzetben úgyhogy fura ez most :\
2016. szept. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!