Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férfiak tetszenek? 14/L

Figyelt kérdés

A korombeli vagy pár évvel idősebb fiúk annyira éretlen, kisfiúsak. A nálam kb 10 vagy több évvel idősebb férfiak jönnek be, apám korabeliek is szoktak tetszeni. Ez normális? Így nem is lehet a közeljövőben kapcsolatom se. Más lányok is vannak így ezzel?

Mert ez azért nem valami szerencsés dolog...



2016. nov. 3. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Hopp a kis pedofil felbukkant a sorok kozott :D


Apakomplexus- pszihologus- de amugy attol majd a fiatalabbak is tetszeni fognak csak talalni kell egy olyat aki.

2016. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Más csajok is vannak így vele, szóval nem vagy egyedül :)
2016. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem apakomplexus. Mivel nem azt akarom, hogy atyaskodjo felettem vagy ilyesmik...
2016. nov. 3. 17:05
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Látszik hogy nem tudod mi az apakomplexus.

De szólok hogy neked az van.

2016. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Quatermain ***** válasza:
Jellemző. Bár én 20 éves vagyok, de engem különösen megbámulnak a 14-15 évesek, flörtölnek, kacérkodnak velem, de én nem minden esetben tudom viszonozni, mert kislányokat nem akarok befűzni és nem is lehet velük mit kezdeni. Komoly kapcsolatra gondolok. Nyilván azért jövök be nekik, mert idősebb is vagyok és így vagytok már genetikailag kódolva.
2016. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!