Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el? Meg csaltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Meg csaltam a barátomat az egyik legjobb barátnőmmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt történt a legjobb barátnőmmel össze jöttem titokban de akkor nem voltam együtt a barátommal mert megcsalt és nem tudom mit tegyek. Mert nagyon nagyon bánt! mindig bele kezdek hogy el mondjam de aztan mindig el terelem! És nem mondok el semmit! Mit tegyek? El mondjam neki? Vagy hogyan tudnám ezen túl tenni magam?

2016. nov. 5. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legrövidebb az egyenes út.Miután elmondtad, fel tudod dolgozni.
2016. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de megcsalt téged, és pont együtt sem voltatok. Tegyük fel elkeseredettségedben félreléptél, és akkor mi van? Nem voltatok akkor együtt. Akkor lehet úgy érezted vége lesz. Felejtsd el. Aztán minden megoldódott és együtt vagytok
2016. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágod szerintem egy semmiségen aggonizálsz ennyire. Egyrészt nem voltatok együtt, ergo te azt csináltál amit akartál és neki ahhoz semmi köze. Másrészt meg még ha el is mondanád neki, nekem a helyében tuti az lenne az első mondatom, hogy akkor csináljuk hármasba :D nem az, hogy jajj te rib i megcsaltál. Dönts valamelyeik mellett, aztán felejtsd el és kész! :)
2016. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj..nem voltatok eggyüt ezért nem megcsalás, de ha még igy is azt gondolod akkor csak kiegyenlítettél mert ő is megcsalt.
2016. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség a legtisztább út.
2016. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! ez nem számít meg csalásnak:) köszi a válaszokat
2016. nov. 5. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy itt ki a lány és ki a fiú. és az igekötőt ha az ige előtt áll közvetlenül egybeírják az igével. megcsaltam, összejöttem, elmondjam, elterelem. De ha van egy másik szó is az igekötő és az ige között, akkor három szóba írják: pl. meg kell nézni, el akarom terelni, össze fogok jönni stb.
2016. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy itt ki a lány és ki a fiú. És az igekötőt, ha az ige előtt áll közvetlenül, egybeírják az igével: megcsaltam, összejöttem, elmondjam, elterelem. De ha van egy másik szó is az igekötő és az ige között, akkor három szóba írják: pl. meg kell nézni, el akarom terelni, össze fogok jönni stb.
2016. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy vagy mi? Nem tiszta a kérdés. Elolvastam 2-3x, de nem értem. Használni is kéne a vesszőt, pontot stb, hogy értelmes legyen a mondat. Nem egyértelmű.
2016. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!