Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult fiu? Mit gondoljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandi112269 kérdése:

Bonyolult fiu? Mit gondoljak mire kellek neki? Vrgulis velem csalta meg a baratnojet. Bizhatok benne?

Figyelt kérdés
Van egy fiu talalkozgattunk ismerkedtunk teljesen jol elvoltunk. Aztan ket het mulva eszebe jutott hogy neki amugy van egy se veled se nelkuled kapcsolata. Ez utan be huztam nei egy akkorat h verzett a szaja. Ezek utan nem talalkoztam vele. de a napokban talalkoztam vele es ujra beszelgettunk. Azt szeretne h jojjunk ossze. Mondtam neki h nem mert csak rre kellenek es mert meg bantott. De erre csak annyit mondott h ha arra kellenel mar regen nem foglalkoznek veled. Szeritnetek mennyire gondolja komolyan?
2016. nov. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vrgulis velem csalta meg a baratnojet. Bizhatok benne?"


Én elmentem letusolni a kenyérpirítóval... :D

2016. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban lesztek, és lesz egy problémàtok, te mennyire fogod szeretni, ha összejön egy másik lánnyal, mert veled olyan se veled se nélkükednek érzi magát? Sose bízz abban, aki képes megcsalni azt, aki elvileg hozzá tartozik.
2016. nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:

Szerintem elmegyek eltolom magamat talicskával. :D


Undorító alak. Elkerülném mindenképpen, a barátnőjét meg felvilágosítanám.

2016. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem soha sem komolytalan. A se veled se nélküled kapcsolat az kifulladt vergődő semmi. Szerintem érdemes folytatnod vele. És ne gondoljatok arra a másikra. Szegényke, biztos fáj neki a szája mert belédszeretett :-)
2016. nov. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Sokan úsznak át egyik kapcsolatból a másikba úgy, hogy van egy átfedéses időszak. Ez nem teljesen ugyanaz, mint amikor valaki úgy csalja meg a másikat, hogy igazából esze ágában sincs elhagyni vagy újat kezdeni, csak kell a változatosság. Én sose voltam megcsalós típus, soha nem gondoltam volna hogy én leszek az, aki annak ellenére, hogy élettársam volt, belebonyolódtam egy váratlan szerelembe. Az a szerelem is alakulgatott néhány hónapig. Amikor már ott tartottunk, hogy 3 órán át csókolóztunk, akkor mondtam meg a volt barátomnak. Lehet ítélkezni, de az az igazság, hogy sose éreztem azt igazán, hogy mi egy pár lennénk azzal a sráccal. Sose szerettem, ezt ő is tudta, rám akaszkodott, mire észbe kaptam már nálam lakott, aztán egyszer amikor már meg is ütött, fél évre szétmentünk, de egyedül féltem és anyagilag is nagyon nehéz volt, újra összeköltöztünk, de tényleg leginkább érdekből, az ő részéről is sok érdek volt benne, mert nagyon rossz családi körülményei voltak (nem volt fűtés, részeges szülők, stb.). Bár állítólag szeretett, miután megmondtam neki, hogy végleg szakítanék, még fél évembe telt, hogy ki tudjam tenni a saját házamból. Ezerszer megérte az az átmeneti időszak. A fiú, aki miatt elhagytam, már 8 éve a társam, feleségül vett és van egy kislányunk. Volt nekünk is kritikus időszakunk, és megismétlődhetett volna a sztori, de őt nem tudtam megcsalni, őt szerettem. Szóval én ennyi miatt nem mondanám kerek-perec, hogy nem alakulhat valami komoly köztetek, de nagyon fontosnak tartom, hogy semmiképp ne add oda magad, amíg fel nem vállal. Igazából a szexxel mindenképp vigyázni kell, mert védekezés ellenére bármikor lehet belőle gyerek, de ma már erre nem divat gondolni. A lényeg, próbáld megismerni, beszélgessetek, de szabj egy határt.
2016. nov. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy semmi. Egyáltalán nem érdemes újrakezdeni, valószínűleg te is arra a sorsa jutnál mint a másik lány..
2016. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!