Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lány vagyok!:)

Szóval pár hónapja megismertem egy fiút és szinte legjobb barátok lettünk.Rengetegszer mondta hogy szép vagyok, úgyis találok valakit aki szeret és hogy különleges vagyok.Tett értem már olyan dolgot, amit úgyhiszem nem sokan tennének meg értem (hosszú történet).Nemrég elmondta hogy hogyha nem lenne barátnője (mert van) akkor lenne esélyem nála, és mikor 2 hónapja szakítottak többen is állították hogy összeakart velem jönni, de nem lett semmi belőle.Mégis úgy érzem hogy nem helyes hogy így bánik velem, mert rengeteg lány barátja van de ők velük simán haveri szinten beszél nekem pedig sose mondana egy rossz szót sem, máshogy bánik velem és míg más lányt simán megölel mindenki előtt, engem csak akkor ha kettesben vagy barátok között vagyunk.Szóval nem értem hogyha van barátnője miért nem bánik úgy velem mint a többi lánnyal, miért sokkal kedvesebb, normálisabb velem.Még annyit hogy ő egy menőbb, én pedig egy visszahúzódóbb lány vagyok a barátnőjével ellentétben aki szintén menő (sokak szerint k**va, én viszont nem ismerem nem tudom milyen lehet).Nem mintha baj lenne csak nem akarok ebből féltékenykedést illetve egyéb dolgokat.:) Szóval mit akarhat?Így viselkedik egy fiú legjobb barát?:)

Köszönöm aki elolvasta!:)



2016. febr. 21. 12:46
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt egy fiú legjobb barátom de nem viselkedett így velem. Én úgy gondolom hogy a barátod össze van kicsit zavarodva és nem tudja eldönteni hogy mit is érez irántad. Az lenne a legjobb hogy ha elmondanád neki amit gondolsz :)
2016. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de velem meg pont ez a baj.:) Én nem merem megkérdezni bármennyire is a legjobb barátom.:) Igazából nem is idegesítene, de már elmondta hogy 1 éve tetszettem neki és jóformán egész nap beszélgetünk Messengeren és mindig ő ír rám, és nem tudom hogy ez így rendben van-e, mert én már próbáltam hanyagolni, de mindig ő keres.:)
2016. febr. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!