Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi esetről? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Sztori eleje:

Elkezdtem az egyetemet, ugrásszerűen megnőtt az ismerőseim száma ugrásszerűen nőtt.

Barátnőm egy ideje nem volt, az egyetemen pedig sok új csak ismerősöm lett.


Az egyikkel úgy alakult hogy kicsit közelebbi viszonyba kerültünk, eleinte azt hittem még tetszik is...

Volt egy pár szép esténk, de kezdtem rájönni hogy az óriási jóindulata mellé elég durván energiavámpír, illetve nagyon különc is, az ismerőseim pedig mind utálták..ráadásul a tanulmányi eredményeim is csúnyán romlani kezdtek.

Emiatt próbáltam rendesen befejezni, de ezt így nem fogta fel, így kénytelen voltam folyamatosan elkerülni őt amíg nem kapcsol..

Azóta nem beszélünk.


Nemrég viszont rámírt h hiányzom neki, minden történés ellenére is... nekem viszont ő és a személyisége nem, meg az fent említett problémák, ellenben szívesen benne lennék a hétvégente esténénti összejárásba (az ugye mind2nkek élvezetes lenne..)


Mit gondoltok rólam hogy így érzek, illetve szerintetwk mi lenne ha felvetném neki?


A suliban meg amúgy továbbra sem szeretnék vele kontaktot, egyszerűen túl sok negatív hatása volt..


2016. nov. 14. 00:47
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha akarsz tőle valamit azt mondom rendben van. Amennyiben tényleg nem hiányzik ő és a problémák sem, inkább hagyd. Az esti összejárás a leírtak alapján nem értem, miért lenne élvezetes neked is - ha csak "arra" akarod, inkább ne bántsad meg. Ha meg csak barátnak, azt közöld vele.
2016. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes barátnőt.
2016. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a cél. Végül nem álltam vele szóba inkább
2016. dec. 9. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy végül elkerülted, megint nehezen vakartad volna le magadról.
2016. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!