Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? 13/L

Figyelt kérdés

Van 1 srác,aki tetszik,ezt tudja is. Barátok vagyunk. Szerelmes volt egy csajba,akit utálok és le is ribiztem 1 névtelen mailben...de elköltözött Győrbe a csaj...

Szoktam szemezni a sráccal,mellettem ül,oszt.társ,párszor meg szokott lökni (nem olyan értelemben) amikor írunk,sokszor néz,ott lejjebb is...elég perverz,egyszer pl. 1 papírra rajzolt 1 kört,átszúrta tollal meg odaállt mögém olyan max 20 cmre...odaül ahol én ültem olyan 3 perce,utánoz,

kijelentette (előttem) hogy nem szerelmes senkibe,meg azt is hogy neki a f...a 4 cmt nőtt...mindig kilóg az alsógatyája meg lecsúszik a slicce......meg megmondta hogy nincs baja velem meg nem akar járni...mit tegyek? Érdemes foglalkoznom vele? Ő 12 éves...meg ha összeér az ujjunk (xd) akkor vigyorog...



2016. dec. 20. 19:02
 1/7 anonim válasza:
nekem is kb.ezt csinálják az osztályba minden fiú de ez nem komoly csak szimplán hülyék és perverzek. ne vedd komolyan inkább nevess rajta. :)
2016. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolytalanok még, és ő is. Szerintem hagyd. 15/l
2016. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uristen najo :DDD
2016. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te atya úristen!!

13, 12 évesek?? Kis pisisek...

2016. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:DDDD Nemár.

Ne vedd komolyan. Csak kezdenek tombolni a hormonjai. Gondolom hetedikesek vagytok, nos, az itteni hetedikesekből kiindulva nem annyira gáz már az ilyen "puszi-puszi" kapcsolat, de ez a srác úgysem arra menne! Jobb, ha elfelejted. Minimum még néhány évig.

2016. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6. válaszóló!- "ez a srác úgysem arra menne" még ki se nőtt a p*öcse :DD
2016. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már bocs de ebből semmi sem lesz:)

1. Túl fiatalok vagytok (nem mint ha én olyan idős volnék..)2. Ez vicc 3. Az nem normális aki arról beszél hogy hány cm-nőtt neki..

15/F

2016. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!