Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mimdenkinek más, de érdekelne, hogy milyennek képzeltek el egy számotokra ideális lányt.

Szóval, légyszi, írjátok le, hogy mi az, ami megfogna a személyiségében, valamint linkeljetek képet egy, szerintetek szép lányról (úgy is jó, ha mondjuk 3 képet linkeltek és például az elsőnek az arca tetszik, másodiknak a testalkatak, harmadiknak meg a stílusa).

Előre is köszi



2017. jan. 2. 15:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
80%
2017. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

A tokeletes no szamomra, az aki olyan ertelmi szinten van, mint en, van sajat velemenye, tud viselkedni, tud szorakozni, szexualis eletrol/vagyakrol beszelgetni nyiltan, nem arul el, megbizik bennem, erezteti velem, hogy szeret, es en annyira segitem ot, hogy mellettem eleri azt a test megelegedettseget, hogy mind2-en azt mondjuk rolla, hogy tokeletesen nezel ki, se nem sovany, se nem kover, mosolygos arc, erzekelheto legyen benne az elet, hogy erezzem, hogy boldogga teszem.

Ha ez mind megvan, akkor megtanitod fozni, es remelhetoleg mar tud takaritani, mosni.

Ezek utan mar ugy erezheted, hogy mindig is a csaladtagod volt, tudsz mellette bofogni/fingni, es nem kell egyfolytaba a nemi szerveitekrol a szort ledepilalni, csak akkor ha neha megkivanjatok, es nem undorottok, hogy egymas szore a nyelvetekre kerul.

Ezek utan ez a tokeletes no szulhet egy gyermeket neked, es te buszke leszel, hogy ilyen szerencses vagy!

2017. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kedves, megértő. Alacsony (155-160cm körül), hosszú haj, sovány, szép arc és ne legyen ri.bancos de legyen csinos...
2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem az ideális lány pl barna haja legyen gyönyörű legyen legyen esze cuki és szemüveges és velem egy idős
2017. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!