Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány sosem keres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sosem keres Facebookon, de ha én igen, akkor nem érdeklem igaz?

Figyelt kérdés
A téliszünet óta ismerkedünk, eddig én irtam rá, most megvárom, hogy ő fog-e... Hány naptól biztos, hogy nem fog keresni?

2017. jan. 9. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen sajnos álltalában, ha facebookon nem ír vissza akkor nem tetszel neki, ha facen ráírsz és viszaír akkor van esélyed, ha nemírszrá és ő ír rád akkor kelessz neki nagyon.

Ui.: Sajnos minden a facebook körül forog, nemhogy az ember személyesen keresné meg a másikat, vagy ez már az embereknek bonyolultságot okoz ?

2017. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy hány naptól nem fog... Nálam volt, hogy több, mint 1 hónap után írtam rá a srácra miután ő minden nap írt aztán egyszer csak nem. Tudom, tudom sok, de hát na... Bennem az is lejátszódott, hogy biztos megunt meg ilyesmik. Azóta pedig minden nap beszélünk újra :)


Szóval nem biztos, hogy nem érdekled, lehet csak ezt szokta meg :/ A beszélgetés stílusából jobban le lehet vonni érdekled e

2017. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy tipp. Ha eddig minden nap ráírtál akkor kb várj egy hetet, ha nem ír akkor személyesen menny el hozzá vigyél neki valami kis apróságot és hívd el randizni... Akkor majd megtudod hogy érdekeled e őt
2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát általában visszakérdez, ha van olyan téma akkor rákérdez... Meg van amikor csak hülyéskedünk
2017. jan. 9. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl hajlamos vagyok megszokni, hogy más ír rám. De ha nem keresne sokáig és érdekelne, akkor én is írnék vagy még jobb, beszélnék real life.
2017. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol hogy nem ír egyáltalán nem biztos hogy nem érdekled. Én se irok most arra a fiúra aki tetszik mert 1 hete beszéltünk és félek hogy megunna, ezért megvárom hogy ő írjon. Szóval ne aggódj :) ha érdeklődő veled amikor beszéltek és vissza ír akkor nincs ok izgulni. :)
2017. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!