Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem. Tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Tetszik de mégsem akarok vele lenni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy olyan problémám hogy talán tetszik(de nem akarom!!!) egy fiú (nem vagyok tisztában az érzelmeimmel) de soha meg sem fordult a fejembe hogy legyen vele valami mert eddig nem is volt annyira szimpatikus ráadásul még osztálytársam is. Ám idén egyūtt szilvesztereztūnk (pont menstruáltam. Ez azért fontos mert nekem nagyon befolyásolja a lelki világomat) és láttam a csávót póló nélkūl azóta "tetszeget" vagy nem tudom. Mondjuk jó a humora is és van hogy poénkodunk de valahogy mégsem szivesen járnék vele akkor se ha lenne rá lehetősèg. Valahogy szégyelném egy picit és ahogy ismerem nem tudnèk teljes mértékben bízni benne. Szilveszter utàn el is felejtettem pár nap után de ma láttam a suliba és sokat gondolkodtam. Szeretnék mâr barátot de tényleg olyat akit szeretek. Ha arra gondolok hogy kötelező lenne vele legyek a sírógörcs kerūlget de ha tényleg muszály lenne talán el tudnám viselni. Mi a véleményetek erről ?? Fellángolás? Voltam már szerelmes de most foggal körömmel harcolok nehogy ebből az legyen mert nem tudom mit csinálnék... (U.i.:volt egy fiu akibe egy évig full bele voltam esve. Vele első perctől mindent, bármit el tudtam volna képzelni. De ennél épp ami jól esne ha megölelne de mást nem tudnék magamra eröltrtni).a válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

16/L



2017. jan. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én/mi nem nagyon tudjuk megmondani.

Ez biztos egy erős barátság, vagy még több ;)

Sok sikert!

2017. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy barátság sem igazán van :)
2017. jan. 9. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy vettem ki a szavaidból, hogy még nem volt barátod. Amikor szerelmes voltál, akkor tudtad, hogy abból sosem lehet semmi, ezért megengedhetted magadnak az érzelmeket, de most, hogy valaki elérhető közelségbe került, visszariadtál egy kicsit. Ha nem akarod, semmiképp ne kezdj bele, ez azt jelzi, hogy nem vagy még érett egy kapcsolatra, ezzel semmi baj nincs. :) Ne aggódj, én most, 18 évesen vagyok az első kapcsolatom elején és még mindig van bennem egyfajta parázás
2017. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél :)) igen még nem volt barátom de osztálytársal amugy sem szabad...
2017. jan. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!