Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjem meg a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg a lányt?

Figyelt kérdés
A sztorim, tanév elején megláttam egy lányt, ebben az évben kezdett el abba a városba suliba járni, amibe én (a suli nem ugyanaz), egy városban lakunk, és hetente 1-2 nap látom a buszon, a többi alkalommal csak késöbbi busszal tudok menni haza, így nem utazunk együtt.. A lényeg, hogy most egy hónapja megtetszett, és azóta csak ő jár a fejemben, viszont rólam azt kell tudni, hogy nem tudok kezdeményezni, így még nem is beszéltem vele.. Sajnos a nevét sem tudom, így bejelölni se tudom, hogy ráírjak.. Általában a barátaival van a buszon.. Gondolkoztam, hogy valamit csináljak, hogy elkezdődjön a beszélgetés vele, direkt le akartam gurítani a fejhallgatóm tokját mellé, hogy hátha felveszi, és odaadja, abból meg lehet egy beszélgetés, aztán hülyeségnek tartottam.. Esetleg milyen jelei lehetnek, hogy én is bejövök neki? Máskor mögötte ültem buszon, és az ablak visszatükröződéséből úgy láttam, mintha nagyon felém nézne, de szerintem ezt csak bebeszéltem már magamnak.. Szóval mit gndoltok, tanácsoltok?

2017. jan. 20. 22:46
 1/7 wrspeed80 ***** válasza:
100%
Önbizalom kérdése az egész. Menj oda hozzá, legyél magabiztos és kezdj el beszélgetni vmi random témáról-gondolom szoktál másokkal is beszélni, csak nem lesz olyan nehéz. Ha bejössz neki tuti h folytatja majd és nem küld el. Ha meg elkuld legalább majd tudni fogod h mi a szitu és lesz más:)
2017. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, itt az önbizalommal van a baj :/
2017. jan. 20. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokott zenét hallgatni a buszon? Ha igen kérdezd meg mit hallgat épp. Ha olvas akkor érdeklődj milyen a könyv miről szól stb. Ha mondjuk úgy látod hogy majdnem elesik, mert úgy befékezett a busz segíts neki megállni(most magamból indultam ki lehet ő nem ilyen béna :D). Ha van mellette szabad hely csapj le rá (mármint a helyre :D) és útközben csak felvetődik valami téma, lehet pont ő hoz fel valamit. Hirtelen ennyi jutott eszembe. De a lényeg, hogy nem kell egyből pl randira hívni vagy hasonló, csak ilyen apróbb dolgok. Aztán majd alakul. Semmi sem megy erőfeszítés nélkül, muszáj kicsit összegyűjtened a bátorságod és tenni valamit az ügy érdekébe ha tényleg tetszik :)
2017. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában kevesen vagyunk buszon, szóval kicsit furcsa lenne számára először, hogy a sok üres hely közül pont a mellette lévőt válaszottam.. Valamint általában valamelyik barátjával/barátnőjével ül együtt :/
2017. jan. 21. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan hogy egyedül utazik, menj oda hozzá és mondd meg neki hogy tetszik neked. Ha többen vannak, akkor máshogy szoktak viselkedni a lányok, nem biztos hogy azt mutatják feléd amit gondolnak. Ha ezt megteszed, nem fogsz azon rágódni hogy miért nem mentél oda hozzá. Neked kell lépned. Ha pedig nem úgy alakul ahogy elképzelted, akkor sincs baj. Millió nő van még a világon...
2017. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha valaki önbizalom hiányos volt, akkor én az voltam.(konkrétan a lány osztálytársaimmal nem nagyon mertem beszélgetni, most akkor gondold el hogy a lány aki tetszik ahhoz hogy mehettem volna oda). Lényeg az, hogy láttam, hogy egyedül van én meg töketlennek éreztem magamat, hogy november óta küldi a jeleket én meg semmit nem csináltam, ugyhogy döntöttem és odamentem hozzá, hogy nem látta-e xy tanárt (igazából nem érdekelt a válasz, csak vele akartam beszélni) mélyen a szemébe néztem és mosolyogtam. Erre Ő felém fordult elmosolyodott majd egész mondatban válaszolt és folytatta a bezsélgetést, visszakérdezett...


Ha tényleg megakarod lépni és odamenni hozzá akkor az csak rajtad múlik, hogy változtatsz-e a hozzáállásodon vagy puhap_csű maradsz. :)

2017. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Minden hozzá állás kérdése mivel ha járni szeretnél vele akkor először hívd el fagyizni,bókolj neki de vigyázz ne legyél nagyon nyomulós majd találkozzatok sokat. És ha majd érzed hogy megbíztok egymásba akkor kérdezd meg tőle hogy lenne-e kedve veled járni ha így csinálod ahogy mondom nyert ügyed van! jah és ne akarj másnak látszódni amilyen vagy mert ha sokat vagytok együt utána egymáshoz szoktok és több mindent megmertek majd tenni és egyre természetesebbek lesztek egymással is!!!!
2017. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!