Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokáig nézünk mélyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig nézünk mélyen egymás szemébe, és ha elmosolyodunk amikor egymást látjuk akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Volt olyan is, hogy dicsekedett 1-2 dolgával ez olyan felszedős duma lehetett vagy inkább paraszt dolog? Amikor beszélgettünk láttam, hogy érdekli amit mondok neki mert felém fordult és mosolygott és figyelt ami elég ritka sajna manapság. Hosszan néztünk egymás szemébe aztán zavarba jöttem és elnéztem más fele ezt szerintem észre is vette de ez kb még kétszer megismétlődött. Tetszhetek neki szerintetek?
2018. jan. 3. 13:59
 1/8 anonim válasza:
Szerintem igen.
2018. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rendben van a srac ha nem tulzott igazabol de ezt neked kell tudnod. viszont ha szemedbe nezett az pozitiv dolog mivel egyenes emberrol van szo.
2018. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem túlzott mert ismerem. Sőt szerintem kevesebbet is mondott mint a valós.
2018. jan. 3. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy ismerheted 1 talalkozasbol?
2018. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évek óta ismerem, többször is beszélgettünk már.. Meg amikor mással volt többször nézett rám és mosolygott.
2018. jan. 3. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki ha ilyen "bátor". Mint azt ahogy leírta előttem is valamelyik elvtárs, manapság igen ritka ilyen egyen fiatalember.
2018. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyenes*
2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem. Miért bátorság?
2018. jan. 3. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!