Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki egyel felettem jár. Nagyon bejön és értelmesnek is látszik. Szívesen összebarátkoznék vele elsőnek, de nem tudom mit csináljak. Nem ismerjük egymás, annyi közöm van hozzá, hogy egyszer poénból odamentem hozzá meg haverjához a barátnőmmel és akkor ő rámnézett és súgott valamit az egyik barátjának. Egyszóval nem tudom mit csináljak: ráírjak vagy jeleket küldjek( már többször is találkozott a tekintetünk a suli folyosóján), esetleg ráköszönjek (de szerintem hülyének nézne, ha csak random köszönök neki😂)

Segítsetek! Mit tegyek?

14/L és 15/F

Értelmes válaszokat várok


2018. márc. 16. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mered leszólítani akkor próbálj írni fb-on..ott könnyebb.Amúgy csak úgy mondom (írom) a köszönéz az alap :D az nem szégyen.Próbáld meg oszt majd meglátod mi lesz..És ha nem sikerülne akkor ne ess kétségbe mert még csak 14 éves vagy,"pasizni" van időd bőven.
2018. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük!:)
2018. márc. 16. 16:52
 3/7 A kérdező kommentje:
*Köszönöm!:D
2018. márc. 16. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat :D
2018. márc. 17. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden értelmes illetve "hasznos" válasz benne volt abban amit írtam :D
2018. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, köszönpm is a választ, csak gondoltam hátha van valakinek még hozzáfűzni valója, vagy tapasztalata, de egyébként tényleg hasznos volt a válaszod, ás még egyszer köszömöm:)
2018. márc. 18. 00:35
 7/7 A kérdező kommentje:
késő van már:D *és *Köszönöm
2018. márc. 18. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!