Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem, ha kedvel?

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk, van egy fiú, akit egyszer visszautasítottam (egy éve majdnem) és mostanra újra felkerestem, hogy szeretem, hamar a lényegre tértem, azt írta, el kell gondolkozzon rajta, mert sokat változott. Azzal jött, hogy én akkor mennyire összetörtem, és hogy viszont már többet nem lesz needy se síránkozó. De azt írta, nem haragszik, kedvel és hogy lenne esély. Viszont ma pl írtam neki, de csak egyszavas válaszokat adott, bunkónak éreztem, így aztán nem is írtam többet. Most viszont megkérdeztem, hogy mi baja velem, mert nem tudok kiigazodni rajta.


Szerintetek miért csinalja ezt? Hagyjam a francba?



2018. márc. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
(már bocsi, de:) Túlgondolod. Azt nem tagadom, h vmi lehet a dologból, de ne hidd már azt, h utál, mert 1szavas válaszokat ad. Nem lóg egész nap a cseten biztos, vagy nem ért rá. Az életeteket, kérlek, ne a neten éljétek. Beszélgessetek a valóságban, az mindig sokkal jobb. Sok sikert!
2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ, sajnos nem volt alkalmunk a suliban megbeszélni, de úgy terveztük
2018. márc. 16. 21:12
 3/3 anonim válasza:
hát ha igen be jön kezdeményezz ne csak szavakkal.
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!