Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki logikus választ esetleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki logikus választ esetleg?

Figyelt kérdés
Vagy hát vélemények.Na szóval.Van egy srác akivel "megismerkedtem" abban az értelemben hogy beszélgetünk virtuálisan mert fél országgal arébb lakik.4 hónapja beszélünk mindennap órákon keresztül.A megismerkedés az nem Facen/társkeresőkön történt hanem egy szimpla játékban és ott is hetekig beszéltünk.Rengeteget veszekedünk (féltékenység meg ilyenek, pedig nem is volt szó arról hogy összejövünk) de egész jó az összhang.A problémám egy gondolat ami azt képezi hogy lehet nem én vagyok az az ember aki neki kell.Lehet ezt a gondolatot az önutálatom képzi ami nagyon erős.De van egy "legjobb" barátnőm akivel már sokszor mondták hogy hasonlítunk.A személyiségünk nagyjából ellentét mert ő Pozitívság én meg konkrét negatívság.Nagyon úgyérzem hogy inkább ő a neki való.És ez a gondolat öl belülről.
2018. márc. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

4 hónapja beszéltek, de nem is találkoztatok

és nem is fogtok, mivel idáig se tettétek meg

a másik lány ott van a közelében? mert akkor tényleg ő lesz neki, főleg ha pozitív természetű

2018. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Személy szerint nem vagyok túlságosan szociális, és még nemhinném hogy 4hónap után egyből találkozni kéne.Nyilván akarok de a józan ész visszatart.Nem, ő is itt van(fél országgal arébb).
2018. márc. 16. 21:52
 3/6 A kérdező kommentje:
De, akkor mit kéne tennem?Összehozni őket valahogy?KOnkrét meghalok.De inkább azt teszem amit tennem kéne.
2018. márc. 16. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nekem nem jött le, de ezzel a barátnőddel ő beszélget is? Vagy csak te találtad ki, hogy ez a lány tökre ideális lenne neki?
2018. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mádár0218 ***** válasza:

Logikusan gondolkozva és kevés információval a zsebemben nagyjából csak kérdések ugranak be, de van egy két válasz.


- ha az ország másik felén vagy és a barátnőd is akkor off ( a távkapcsolat szerintem nagy hülyeség, ha csak nem max 2-3 óra az út oda)


- miért nem találkoztok egyszer

- honnan veszed, hogy jobban illene ő hozzá, ő mondta, beszél a másik csajjal?

2018. márc. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem , nem beszélnek.Legalábbis tudtommal.Egyszerűen erős ez az érzésem.Nemrég felhozta hogy a srácnak nemrég volt a névnapja.(Nyilán tudtam)Nem akartam az érzéseimről beszélni ezért lehanyaglóan mondtam hogy "Ja,és?"---megjegyzés:Most olvasok egy testbeszédes könyvet a gesztusokról és kiváncsi voltam mit lép.----"Csak mondom" , "Ha érdekel akkor írj neki".Nem tagadott semmit,nem elenkezett, szimplán zavarba jött és ilyen fura hanggal félelem/zavar/pirulos jelleggel kérdezte "Miért írjak neki?".Nagyjából ebből is csak a gondolataim ágai születtek.
2018. márc. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!