Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ertem. Varom a lanyoktol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem. Varom a lanyoktol a valaszt, de szakerto fiuk is segithetnek. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki a legjobb baratom volt. Egyben szerelmes vagyok bele. Minden nap a suliban (egy kis ideje) cseszeget. Azelott mielott ossze vesztunk volna nagyon-nagyon joba voltunk. Ha meg kerdesetek volna evel kapcsolatban akkor nyugodtan tegyetek fel.

Tudnatok segiteni egy konkret valasszal kerlek?

EDlore is koszi.


2017. nov. 17. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? o.O Min vesztetek össze? Nem igazán tudom értelmezni.
2017. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na szóval


1. Ezzel nem evel

2. Ugy meglehetosen nehez valaszt adni a kerdesre hogy nem te/a haverod vagyunk.


De szerintem lehet rajott hogy egy kaktusz intellektualisabb barat mint te.

2017. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy/mivel cseszeget?
2017. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valami tortent. Min vesztetek ossze?


Valoszinu fel akar szedni, es ugy latja, hogy ha nem teszi egyertelmuve hogy vagy jaras lesz es marad a jo viszony, vagy semmi, akkor a budos eletben nem fog osszejonni.

2017. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Mi a kerdes?

2. Min vesztetek össze?

3. Mit értesz az alatt, hogy cseszeget?

2017. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először tabulj meg írni,szégyen,hogy 3-4 mondatot nem tudsz hibátlanul kiírni.
2017. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az nagy fail, hogy neked meg egy sem megy 6-os. :D
2017. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem tudok mit csinalni ha a gepemen nics ekezet....
2017. nov. 19. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy gépen nincs ékezet. Attól, hogy a billentyűzeten nincs feltüntetve, mert pl. angol kiosztású,ugyanúgy lehet írni ékezetes karaktereket is. Akár betűkódokkal, akár sima nyelv beállítással.


De a kérdés még mindig adott: mivel csesztet?

2017. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Telóról vagyok és van élezetem.

A kérdésetekre a válasz:

Elmondom: hát annyi történt, hogy mások azg találták ki, hogy megalarom zsarolni és ezt a fiú elhitte.

Nem akart nekem hinni azota vagyok kedvetlen.

A cseszegetése:

Mindig lögdös vagy beszól. Olyan is volt hogy volt egy minion a pólóját és mindenkinek azt mondta én vagyok rajta. Vagy olyan is volt hogy bámult egy csomót.

2017. nov. 19. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!