Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma az egyik lany azt kerdezte...

Ma az egyik lany azt kerdezte tolem hogy ha sajat maganak atszakitja a szuzhartyajat egy vibratorral akkor az elso sex nm fog fajni es en nem igazan tudtam logikus valaszt adni mivel en nem probaltam lehetseges ez hogy nem fog fajni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első után pár alkalommal is simán fájhat..
2012. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
41%
Teljesen mindegy hogy milyen módon szakad át a szűzhártya, ha átszakad akkor a szexnek ez a része nem fog fájni. Persze ez nagyon egyénfüggő, hogy kinek mennyire fáj (van akinek pl. lovagláskor is átszakad és észre sem veszi, de olyan is van akinek annyira rugalmas hogy az első közösülésnél sem szakad át) és nem csak emiatt fájhat az első szexuális élmény. Egyébként ujjal is át lehet szakítani, nem kell ehhez vibrátor feltétlenül.
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Anélkül is lehetséges h nem fáj. De nagyon sok esze lehet a csajnak h szétszakítja csak h ne fájjon XD. Meséld el neki h nem a szűzhártya elszakadása fáj hanem az h feszíti a punciját a f@sz.
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
o szinte biztos benne hogy ha bibratorral csinalja akkor nm fog fajni amikor mar fiuval fogja egyaltalan van ennek valami ertelme?
2012. ápr. 24. 18:11
 5/14 Diavolino44 ***** válasza:
74%
Valoszinu ha azzal a ruddal gyakorol is kicsit, akkor ra fog erzni hogyan tudja a legjobban elengedni magat hogy kitaguljon. Ergo nem fog fajni!
2012. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
vibratorral bocsi
2012. ápr. 24. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Semmi. Csak annyi h elveszi a saját szüzességét. Nah annak aztán sok értelme lehet.... Hogy lehet ennyire fosni a szextől.

Am elárulom h ha a vibrátorral nem fáj neki akk igazival sem fájna. Annyi a különbség h az egyik mű, de ugyan az történik

Ennyire ostoba csajról sem hallottam még

2012. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
31%
Nem, nem nagyon van értelme, tekintve hogy nem csak emiatt fájhat mint fentebb már kifejtettem. Fájhat azért mert túl nagy a srác farka, azért mert nagyon szűk a lány, azért mert nem elég síkos... Persze ha felerőszakol magának egy 30cm-es műfarkat akkor lehet hogy utánna már semmi nem fáj, de nem is fog érezni semmit...
2012. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nem akarok rosszindulatú lenni, De hány éves ez a lány? honnan fog összeszedni annyi pénzt amennyibe egy vibrátor kerül?miért is éri meg neki ez az egész? most lehet majd lepontozni de szerintem meg ez a lány nem létezik, hanem te vagy rá kíváncsi csak tisztában vagy vele hogy ez egy idióta kérdés lenne Egyes szám első személyben feltéve! De hogy mondjak valami értelmeset is, minden nőnek más a nemi szerve, illetve másként reagál a testi érintésekre. De ha egy szűz lánynak be dugnak egy vibrátort az biztos hogy fájni fog kettő nem zárja ki hogy az ez utáni aktusok nem fognak fájni.
2012. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem nem en vagyok ha en lennek akkor nem irnek ki ilyen kerdest mert azert meg epp a fejemre nem estem es en mar nm vaok szuz szoval
2012. ápr. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!