Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így, ha meglát?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt még rengeteget beszéltem a sráccal, azonban szerintem rájött hogy nem akarok tőle többet így mostanában már megszakadt a kapcsolatunk, pedig tényleg nagyon jó barátok voltunk. És néha ha találkozunk az utcán, buszon, boltba vagy bárhol néz engem egy ideig majd elfordítja a fejét ha ránézek. Meg a múltkor is egyszerre értünk oda egy ajtóhoz és rám se nézett, csak a cipőmet figyelte folyamatosan, mintha nem akarna a szemembe nézni és ez engem idegesít, mert nem tudom hogy azért van, mert még minsig nem tette túl magát rajtam vagy miért?

18/l


2018. márc. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezert szoktak tönkre menni a barátságok ha az egyik fel tobbet akar mint barátság. Mivel hogy vissza utasitottad őt, ezert mar nem tud radnezni mert te tudod hogy o hogyan nez rad de te ezt nem viszonzod, igy kellemetlenül érzi magat es ...tehat nem érzi magat jol amikor tadnez mert tudja hogy te nem érzel iránta kulonosebbet, mint barátság. Ha nem ultok le kettesbe beszélgetni, arrol hogy attol hogy a nem vagytok együtt attol meg barátok maradhatok akik mindent megosztanak egymassal es bizhattok egymásba. Ha erről nem beszélgetsz el vele de ugy komolyabban akkor ez a barátság megszakad sajnos erre igy nagyon nagy az esély. Fontos lenne hogy ne facen beszéljetek meg hiszen pont a real contact lenne a fontos hogy a valóságba beszéljetek meg, mert ha facen beszelitek ezt meg a fiu valószínűleg ugyan ugy nem fog tudni a szemedbe nezni. Sajat tapasztalatból mondom hogy nagy valószínűséggel sírt is otthon vagy valahol ahol senki nem látta. Ha esetleg ugy birnatoknezt azbegeszet megbeszélni hogy senki de senki ne legyen ott az nagyon jo lenne mert ha annyira melyremenoen szemébe nézve mondod el neki hogy a barátság még maradhat akkor lehet negkonnyezeik vagy sir is ,es igazabol ez lenne az ami talan megoldaná a problémát es 1-2 honap alatt feldilgozná.

2018. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az a baj hogy nagyon kerül engem... és eddig tényleg mindent megosztottunk egymással de már több mint egy hónapja nem beszélünk és én pedig nagyon szívesen beszélnék vele, de nem akarok kezdeményezni mert félek hogy ezt úgy fogná fel hogy én rá akarom erőltetni a barátságot vagy valami... ezért nem is mertem mostanság se írni neki meg keresni mert nem akarom hogy azt érezze hogy muszáj velem beszélnie...
2018. márc. 25. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ő többet akart mint te, te viszont nem. Érthető,hogy kerül. Kerülni is fog, még ennél is jobban, ezt meg kell értened.
2018. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!