Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Dec

31.én összejött egy 15éves lánnyal(dec.22én írt rám,27.én taliztunk először ahol megfektethetnem volna de nem volt hozzá gerincem majd a második talin amin össze is jöttünk ja...)..Lassan két hete együtt vagyunk de nagyon toxikus a kapcsolat.Mindenre besértődik és minden lány ismerősömre féltékeny.Én tegnap szakítottam vele(suli előtt taliztunk odaadta a ruháim és elbúcsúztunk egymástól)Majd délután elkezdett zaklatni.Így hát este átjött és ja megint együtt vagyunk...Hogy szeretem e az kérdéses inkább elviselem és elvagyok vele amikor nem egy hisztis hárpia... 17/lovászfiú



#probléma #kapcsolat #őrült #toxikus #hisztis féltékeny
2020. jan. 11. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy értelmesebbet. Pl. aki nem fekszik le a 2. randin egy kangörcsös pasival.
2020. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Én anno sokkal rosszabbat fogtam ki, de most erről nem regélek. Egyértelműen hagynám, még szexelj vele egy utolsót ha kívánod és engedd el.

A szex nem tarthat össze, elviselhetetlen, féltékeny akkor el kell engedni.

2020. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed magad teljesen jól vele akkor nem kell vele lenned, elviselned. Ha csak ez a sértődéses dolog a baj vele és minden más oké akkor azt beszéld meg vele, hogy változtasson rajta, ha nem akar és megsértődik ezen is akkor hagyd szerintem az egészet..mert később rosszabb lesz és sok veszekedésre adhat okot.
2020. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Ismerős érzés. Én az első randin megfektettem, utána együtt voltunk 5 hónapig. Ő szakított velem (ennek 1 éve), és a mai napig könyörög hogy fogadjam vissza. Dumald le vele hogy csak szex és ennyi. Majd idővel megunja és továbblép. Ha nem szereted akkor ne hűtése el vele mert soha nem fogod levakarni magadról. Tanulj a hibambol 😃
2020. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*ne hitesd el vele (hogy szereted)
2020. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szex miatt nem éri meg vele lenni.
2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!