Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig fogok élni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvadrusz kérdése:

Meddig fogok élni?

Figyelt kérdés

149cm vagyok és nem tudnám egy olyan barátnőt elképzelni mellém aki magasabb nálam. Szóval egyedül fogom élni az életemetés elöbb utóbb beleunnák.

Én azt gondolom, hogy 30 évesen már nem fogok élni.


17/F



2020. márc. 4. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És még akkor bakancsban voltam ami lapos, utána meg sírt mert 3centis cipőben voltam, most nem mindegy neki hogy 5centivel, vagy 8 centivel leszek magasabb tőle
2020. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de ha ekkora magassággal is kikötéseid vannak...Miben akadályozna meg, ha egy nő mondjuk 5 centivel magasabb lenne nálad? Nem két fejjel, csak ennyivel mondjuk. Debellának akkor sem lesz nevezhető xD Viccen kívül, aki ekkora, de ilyen elutasító, az nagyon sokáig lesz egyedül, mert nem futkos az utcán túl sok 140 centis nő, az alatt meg már orvosi szempontból törpenövésű az illető.

De amúgy keresgélj a törpenövésű nők között, de komolyan. Csak készülj fel, hogy ott egészségügyi gondok is előfordulhatnak, pl nem lehet gyereke, mozgáskorlátozott stb. (Nem mindenkinél van gond persze)

2020. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!