Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kétségbe voltam esve, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe voltam esve, de a barátom mást választott helyettem(?)

Figyelt kérdés
Bezártak egy öltözőbe egy csomó emberrel együtt. Órákig is bent lehettünk, mire kiengedtek, nálam pedig nem volt kaja. A barátomnak írtam, hogy hozzon nekem Jóreggelt kekszet, de ő nem hozott, mert egy másik lánnyal projektet csináltak. Szerintetek ez már baj/rossz jel? Gondolkodjak el a kapcsolatunkon? Szakítás?

2020. aug. 14. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez rossz jel, nehogy már ne legyen 15 perce arra, hogy kaját vigyen neked. Ezért még azért ne szakíts, de mond neki, hogy nem esett jól.
2020. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Leírtad neki, hogy bezártak, vagy csak azt írtad le, hogy vigyen kekszet?
2020. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy bezártak.
2020. aug. 14. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki szeret, az visz neked kekszet.
2020. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyári szünetben hol zártak be egy öltözőbe többeteket? Hogyan maradtatok ott órákig, ki nyitotta aztán ki? Ő milyen projektet csinált, mikor semmi dolga nincs?


Na mindegy, ha igaz a sztori, akkor elég egyértelműen fontosabb volt a másik lány, rád meg tett magasról.

2020. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Légy már ön álló .

Saját dolgaidat csak magad oldhatod meg.

2020. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, az eset egy nyári kurzuson ~iskolaszerűségben történt. Pszihológia témájú az egész dolog, azért lettünk oda néhányan bezárva, és a barátom emiatt csinálta a projektet.


Kedves utolsó! Tudtommal az oldal kérdésfeltevésre van kitalálva, remélem, nem haragszol, ha erre használom.

2020. aug. 14. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is itt a vége a kapcsolatotoknak. Ekkora problémát baszki.. Nem kaptál kekszet. Jobban jár a csávó ha kidobod és megkíméled magad tőle. A másik meg h régen rossz ha ide raksz fel egy ilyen idióta kérdést.Miért nem beszélted meg vele? :'DDD
2020. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!