Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetnenek engedekenyeb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnenek engedekenyebb szuleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy baratom akivel eleg ritkan latjuk egymast, kb havonta, kethavonta. Nem azert mert olyan tavol laknank egymastol, mert nem errol van szo. Egyszeruen a szuleim nem kepesek elfogadni hogy felnöttem es meg mindig meg vannak gyozodve arrol, hogy nem kell nekem kapcsolat. Lassan 18 leszek. Es engem nagyon zavar, hogy mas velem egykoru akkor alszik a baratjaval amikor akar, akkor kerhet tole egy puszit egy olelest amikor akar, akkor fekszenek le amikor akarnak. Mi meg lopvast hogy jaj anyaek nehogy eszrevegyek. Felre ertes ne essek nem a szex a lenyeg.. mikor fognak a szuleim vegre megenyhulni? Mar lassan egy eve egyutt vagyunk. Mindig is jo tanulo voltam, bulizni sem jarok meg sehova.. szerintem igazan megengedhetnek hogy egy kis maganeletem legyen... mi a velemenyetek?
2021. jan. 18. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem erdemes ezt megbeszelni veluk, ok fognak jol kijonni belole.

Beszeld meg paliddal h taliztok, fogd magad es indulj el, elobb utobb megszokjakxd

2021. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Várd meg míg 18 leszel. Akkor mész majd hozzá amikor akarsz, ott is aludhatsz, már ha ott engedik. Kivéve persze ha tied a ház. Akkor az jön akit akarsz.
2021. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
ennyi idősen még nem b#szni kéne hanem tanulni!!!!
2021. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel indokolják a nézetüket?

Szerintem attól félnek, hogy korán nagyszülők lesznek...

Kérjed meg őket, hogy indokolják meg a nézeteiket, de nehogy durcáskodj, mert még jobban tiltani fognak.

2021. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

3as

Tanulni es basznixd👍

2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert ha valaki fiatal mar nem is elhet nemi eletet? En sajnos eleg koran elkezdtem amit mar kismillioszor megbantam. Egyebkent ha erdekel tanulok. Otos negyes tanulo vagyok nyelvizsgaval a hatam mogott. Egyebkent meg szeretnem ha a kerdesre valaszolnatok. Egyebkent nagyszulok nem lennenek mert gyogyszert is szedek hormonalis gondok miatt es ovszert is hasznalunk, hogy veletlenul se legyen baj.
2021. jan. 18. 21:30
 7/17 A kérdező kommentje:
szoismetles lvl 500 xdd nezzetek el, keso van
2021. jan. 18. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
akkor se kéne b#szni ilyen fiatalon
2021. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

#8 tanuljál inkább hogy ilyen f@szságokat írsz:)


Viszont ha a szüleid ellen mész, akkor valszeg le kell mondanod arról, hogy otthon lakj. Tényleg nem normális a helyzet, de csak óvatosan.

2021. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy megérdemelnétek, hogy egy kis magánéletetek legyen! Meg tök rendesnek tűnsz az alapján, amiket írsz, ennyi idő után tényleg megengedhetnék, hogy többször találkozzatok. Lehet, hogy könnyen mondom, mert én mindig mindent meg tudtam így oldani, de szerintem megpróbálnék leülni velük beszélgetni, és felvázolni mindent, amit itt is írtál. Együtt vagytok már egy ideje, nem egy kaland, szeretitek egymást, a tanulás rovására sem megy, minden ilyesmi. A másodikkal mondjuk nem annyira értek egyet, ez nem igazán így megy, hogy ha 18 lesz, akkor majd hirtelen azt csinál, amit akar. Jogilag persze, hogyne, csak közben még mindig a szüleitől függ.
2021. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!