Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetnenek engedekenyeb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnenek engedekenyebb szuleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy baratom akivel eleg ritkan latjuk egymast, kb havonta, kethavonta. Nem azert mert olyan tavol laknank egymastol, mert nem errol van szo. Egyszeruen a szuleim nem kepesek elfogadni hogy felnöttem es meg mindig meg vannak gyozodve arrol, hogy nem kell nekem kapcsolat. Lassan 18 leszek. Es engem nagyon zavar, hogy mas velem egykoru akkor alszik a baratjaval amikor akar, akkor kerhet tole egy puszit egy olelest amikor akar, akkor fekszenek le amikor akarnak. Mi meg lopvast hogy jaj anyaek nehogy eszrevegyek. Felre ertes ne essek nem a szex a lenyeg.. mikor fognak a szuleim vegre megenyhulni? Mar lassan egy eve egyutt vagyunk. Mindig is jo tanulo voltam, bulizni sem jarok meg sehova.. szerintem igazan megengedhetnek hogy egy kis maganeletem legyen... mi a velemenyetek?
2021. jan. 18. 15:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem celom nekem sem elszakadni toluk, mert a vegen mindig csak magara esetleg a csaladra szamithat az ember, de ez mar tenyleg sok. Hogy amikor itt van filmezni be kell jonni nagyon gyorsan valamiert a szobamba. Nyilvan nem kell semmi csak ellenorizni akarnak. Fokent apukam ilyen. Szerintem 20on x eves koromig el sem tudna kepzelni, hogy egyaltalan lassak rgy fiu nemiszervet vagy ilyesmi. Szerintem fiatal korukban ok sem voltak jobbak mint en. Az, hogy leulok veluk beszelni az hatastalan. Nem egyszer probaltam mar. Tenyleg annyira igazsagtalan hogy a mai 12-13 evesek mar ott alszanak stb en meg egy moziba nem mehetek el vele. Kicsit cringe.
2021. jan. 19. 12:14
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez már azért rendesen beteges szerintem. Nyilván maximum félmegoldás, de nincs esetleg olyan barátnőd, aki tudna neked falazni, amíg a barátodnál vagy? Ha az értelmes beszélgetés nem működik, tényleg csak ez, illetve az, amit az első írt, lehet alternatíva...
2021. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ékezetet rakni luxus?
2021. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, egy hatalmas luxus amit megengedhetek magamnak. ;)

Amugy pont ezokbol barataim se nagyon vannak. Marmint szo szerint. Nem volt olyan h barati tarsasaggal elmenjunk csak ugy valahova.

2021. jan. 19. 12:59
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Rendelj újakat a vateráról xd
2021. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kis poenzsak xdd
2021. jan. 20. 08:12
 17/17 anonim ***** válasza:
71%

#12,

rosszat tanácsolsz.

Mi lenne akkor, ha a szülő felhívná a falazó barátnőt, hogy nála van-e lánya (hiszen azt mondta, hogy hozzá megy), de a lánya nem veszi ezért legyen szíves adja át a lányának telefont?

Ekkor mi van? Otthon 1-2 pofon (amit ki lehet ugyan bírni, de nagyobb lesz a szigor).

2021. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!