Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök elkezdene edzeni?

Figyelt kérdés
Mutatott egy "példaképet", akinek kockahasa van, mondtam neki, hogy az nekem túl sok, és nekem úgy tökéletes ahogy van. Ti hogy reagálnátok erre?

2021. jún. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom, hogy örülnék ha a barátom velem edzene.
2021. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Kifejezheted neki, hogy ez neked nem jön be, de ha ezt szeretné, akkor nincs mit tenni. (Nagyon durva helyzetben azt is mondhatod, hogy szakítassz vele, ha továbbra is folytatja, de ezt nem javaslom.) Egyébként elég sok idő, mire kialakul egy ilyen izomzat, addigra talán nem is lesztek már együtt.
2021. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, nem 2 hét alatt lesz kockahasa, hatalmas munka ám az, sajnos még nekem sem sikerült elérni, nagyon oda kell figyelni a kajára főleg. Közben pedig meggondolhatja magát, vagy talán le tudod beszélni ha már szerinted elment egy olyan irányba, ami neked nem tetszik, aztán vagy hallgat rád vagy nem. Én inkább azon aggódnék, hogy mennyi kigyúrt pasival lesz egy légtérben, ahogy a konditermi éveim alatt megfigyeltem azért nagyon sok pasi segít kéretlenül is a kezdő csajoknak, csak hogy beszélni tudjanak.
2021. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van a hármasnak...én is edzettem 6 évig,ugyanez a tapasztalatom.
2021. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég kedztem el edzeni a párommal, nem vagyok egy sportos ember, elég lusta vagyok igazából, de így hogy ő is velem edz, így nagyon élvezem :)
2021. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tavkapcsolatban élünk, viszont otthon edz, legalábbis még.
2021. jún. 2. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már megállítsd! örülj hogy tesz az egészségéért!
2021. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
nagyon gáz, hogy ennyire önző vagy. mért kéne olyannak lennie a testének, ami neki nem tetszik? mért olyan nagy baj, ha egészséges akar lenni? mért baj, ha talált valamit, amit szeret csinálni?
2021. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp edzenék vele, sőt, fogok is. A novemberi nagy zár előtt három nappal jöttünk össze, egy nappal előtte pedig a javaslatomra együtt elmentünk edzőterembe. Akkor is jól jön az edzés, ha nem akarsz kétajtós szekrény lenni, vagy nem akarsz az étrendeden módosítani. Ő pedig ha komolyan gondolja, úgyis fog. Inkább szakíts vele, mintsem lebeszéld egy ilyen jó és egészséges dologról (mint az edzés és egészséges életmód). 10 év múlva szerinted mit bánna jobban? Ha nem lennél neki, vagy ha miattad utálná a testét?
2021. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jogos, köszönöm, valahogy motiváltatok engem is, hogy eliezdjem vele, én is szeretnék izmos lenni, most perpill átlagos a testem, de nekem is azt mondta, hogy neki bejön. :)
2021. jún. 3. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!