Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök elkezdene edzeni?

Figyelt kérdés
Mutatott egy "példaképet", akinek kockahasa van, mondtam neki, hogy az nekem túl sok, és nekem úgy tökéletes ahogy van. Ti hogy reagálnátok erre?

2021. jún. 2. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Az edzéssel nincs gond, egészséges és látványra is javíthat az illetőn valamennyit. Viszont a ló túloldalára átesés már nem feltétlenül pozitív... A kockás has egy nőn egyáltalán nem tetszik.
2021. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
akkor ne nézd, Drek
2021. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Néztem a modellt, akit mutatott, igazából rajta sem látszik normális esetben csak, hogy lapos a hasa, gondolom be kell feszíteni hozzá. :)
2021. jún. 6. 11:07
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én kiakadnék, ha egy ilyen "agyongyúrt" lét lenne a páromnak a célja hirtelen.


Szerintem pasin is csak mérsékelten szép a nagyon kidolgozott izomzat, meg csajon is. Tehát van az a szint, ami jól néz ki, meg van, ami már sok.

2021. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!