Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment bulizni két fiú barátjával és 2 napot ott töltött, szerintetek megcsalt? Én nagyon úgy érzem, hogy igen és nagyon zavar. Rákérdeztem de azt mondta nem volt semmi. Szeretnék neki hinni de nagyon nehéz.

2021. aug. 9. 18:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Ismered a barátait? Máskor is volt ilyesmire példa? Sok infó hiányzik, ami alapján el lehetne dönteni. Ha valóban csak a barátai és már évek óta ismerik egymást, akkor valószínüleg nem történt semmi.
2021. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Ebből ezt senki meg nem mondja.
2021. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért volt ott szerintetek két napot? Társasozni?
2021. aug. 9. 19:09
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem megcsalhatott.
2021. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Mindig féltékeny vagy? Amúgy ebből tényleg nem tudunk semmit leszurni.. Én nő vagyok(27) és vannak fiú barátaim. Buliztunk együtt, többször is. Soha nem volt semmi......
2021. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám ezt kideríteni veszekedés nélkül?
2021. aug. 9. 19:14
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek egy baráti társaságot, akik akár 5 napot is eltöltenek együtt, még isznak is, de sosem történt semmi. Pedig az is előfordult, hogy épp senkinek sem volt kapcsolata, de még úgy sem. El lehet tölteni 2 napot még ölelések nélkül is.
2021. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#5 Nem vagyok egy féltékeny típus, sokmindent elnézek, csak kicsit fura, hogy engem lerázott szó szerint és futott egyenest oda. Írtam neki aznap este és azt válaszolta majd reggel beszélünk. Azért nekem ez egy kicsit gyanús.
2021. aug. 9. 19:16
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
5ös vagyok. Ha nem bízol benne, nem hiszel neki, akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak...
2021. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

A #9-sel értek egyet :D

Lehet megcsalt, én is volt, hogy kicsit bohókásra ittam magam fiú társaságban, az egyikkel meg közelebb kerültünk egymáshoz ennek hatására. De van, hogy csak iszunk, beszélgetünk és akkor sem irogatok a csávómnak, mert társaságban vagyok, két napot csak kibír szegény nélkülem :D

De ha már az alapvető bizalom sincs meg egy kapcsolatban, akkor offold a csajt és várd meg, még beérik annyira a fejed lágya, hogy ne ilyeneken aggódj. :)

2021. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!