Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment bulizni két fiú barátjával és 2 napot ott töltött, szerintetek megcsalt? Én nagyon úgy érzem, hogy igen és nagyon zavar. Rákérdeztem de azt mondta nem volt semmi. Szeretnék neki hinni de nagyon nehéz.

2021. aug. 9. 18:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2021. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#10 Van okom gyanakodni, elhiheted, hogy nem alaptalan. Korábban is voltak nála érdekes dolgok amik felett szemethúnytam. De akkor is jogom lenne tudni mi történt pontosan. :)
2021. aug. 9. 20:42
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem, miért akarja mindenki tudni, ha megcsalták. Én nem akarnám tudni. Hagyjon el, vagy intézze el, hogy sose tudjam meg, de biztos nem akarnám, hogy ez idegeljen :D
2021. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 terminator9000 ***** válasza:
100%
Keves az infónk, vele kell megbeszélned vagy derísd ki kivolt az a 2 fiú és őket kérdezd
2021. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
Én el sem engedtem volna, max ha ott vagyok én is. Miért ment el nélküled? Miért nem veled volt a fiú haverjai helyett? Én nem bíznék benne.
2021. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem megcsalt. Én az ilyen lányt dobnám
2021. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj írd le.

Milyen a lány???

Sok éve ismerik egymást a barátaival???

A közeledben hogy viselkednek egymással?


Nagyon sok infó hiányzik.

Nem lehet megmondani.

Csak fújod a magadèt...

Ha valaki azt mondja nem csalt meg akkor rávágod hogy dee dee mert olyan a lány és elnèztèl neki sokmindent.

Ha valaki azt mondja meg salt téged azt lepontozod....

Ember fejsd már ki mit akarsz hallani...

2021. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17 Nem ismerem hálisten a gyökér haverjait. Nem mond róluk soha semmit, inkább tereli a témát. Gyakorlatilag semmit nem tudok róluk. Nem pontoztam le senkit, inkább ellenkezőleg, felpontoztam mindenkit.
2021. aug. 10. 08:44
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
És miért nem mentél velük hogy engedheted el magába??
2021. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#18 Az gyanús, ha tereli róluk a szót. Az az igazság, hogy én már ezelőtt szakítottam volna, ha ennyire nem bíznék meg a barátnőmben. A bizalom egy kapcsolat alapja.

Egyébként csalt már meg korábban? Vagy tett bármi olyat, ami miatt ezt feltételezed?

2021. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!