Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban lévők! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban lévők! Ti hogyan beszéltek a pártokkal? Hogy vált be?

Figyelt kérdés
Jó reggelt üzenettel nyitjátok a napot, és egész nap próbálok beszélni, ha tudtok? Vagy inkább estére marad, esetleg csak ha történt veletek valami extrább, akkor beszéltek? Hívjátok egymást, vagy chateltek? Kinek hogy működik jól, hogy vált be?

2021. dec. 26. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi pontosan úgy ahogy elsõnek írod, este pedig discordon hanghívàsban. Plusz kèpekkel kedveskedünk egymàsnak.
2021. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem olyan rég lett vége egy távkapcsolatomnak. Sosem csíptem az ilyen "egész álló nap zaklassuk egymást szünet nélkül" hozzállást, és szerencsére az exem sem, úgyhogy ilyen nem volt. Napközben csak akkor kommunikáltunk, ha épp történt valami, amit meg akartunk beszélni, vagy 1-1 hiányzol és hasonló üzenet. Esténként beszéltünk telefonon vagy videóhívásban. Amikor valami miatt nem tudtunk, akkor pedig chateltünk messengeren.
2021. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi reggel beszélünk, délután amikor hazaérkezünk hívásozunk, után pedig amikor pihenőt tartunk a tanulásban/munkában/ami dolgunk van abban. Ez kb. 2,5-3 óránként 20 perc. Persze ez nincs így kimondva, de általában így alakul.
2021. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Chatelünk, hívásozunk, videózunk, és ezeket váltogatjuk, hogy változatos legyen." - mondta az egyik barátom. Pont ma került szóba a távkapcsolata.
2021. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Az enyém lehet haldoklik, de leírom, mondjuk nálam elég vicces a helyzet, mert a lány szülei elváltak, az anyjával él, aki nyomja neki, hogy tanuljon, a lakásból alig engedi ki, és titkolta, hogy vagyok neki, mondjuk nem magyar a lány, így van időeltolódás, de:


Mi reggel minden nap köszöntöttük egymást, napközben egy két dologról beszéltünk, mikor volt időnk, és miután végeztünk a dolgunkkal, akkor tudtunk chaten beszélni hangüzenettel, képekkel, hétvégente videohivasoztunk órákig.


Miután az anyja rájött, elvette a telefonját és csak 1-2 órát használhatta:

Naponta beköszönt, 2-3 percig beszéltünk


Ez ment 1 évig, most gondolom, hogy visszakapta, de mondta, hogy az egyetemet nem akarja kockáztatni, így maradjon az h hetente beszélünk 1 órát chaten, én elkezdtem kerdezgetni h mi történik, mert a hetente átment 2 hétbe, októberben meghalt a nagymamája, 1 hónapig nem tudtam róla semmit, most közöltem vele h ha nem akarja, akkor nem kell erőltetni, és erre annyit írt h "bocsi, hogy eltűntem, de sokat kell tanulnom, nem vagyok senkivel és nem cseréltelek le".

Utoljára 3 hete beszéltünk, 4 órán keresztül. Értem, hogy az anyja ott van mellette, mert otthonról dolgozik, csak olyan, mintha lemondott volna rólam, közben meg mondja h szeret és h én vagyok neki az igazi.. lehet, hogy elfoglalt tényleg, meg nem tudom y hogy az anyja mennyire nyomoz utána még mindig, stb. A legtöbb amit tudok tenni az az h hiszek neki, de már lassan lemondok az egészről.

Bocsi, ez inkább név nélküli lelkizes volt, de benne van a válasz.

2021. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2 éve vagyok távkapcsolatban és igen, reggel köszönünk aztán a nap folyamán beszélgetünk ha tudunk, néha képeket küldünk egymásnak és van hogy játszunk is közösen pl, metin2, minecraft
2021. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csottány válasza:

Az 1HázPárt mindig vevő egy jó beszélgetésre! Legyen az táv, telepatikus, vagy esetenként multiverzális. Végső esetben személyesen is.


Üdv.:

csottany

2022. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!